Kaliningrade gamyklų darbuotojus siunčia atostogų

 (25)
Mėsos perdirbimo bendrovės Kaliningrado srityje pradėjo išleisti savo darbuotojus atostogų dėl perdirbamos žaliavos trūkumo. Apie tai kovo 12 d. praneša ITAR-TASS, remdamasi regiono žemės ūkio ministro Vladimiro Zarudnogo pateikiama informacija.
© K.Šatūno nuotr.

Anot pareigūno, priverstinių atostogų jau išsiųsta apie 600 žmonių, o sektoriuje dirba apie 7 tūkst. darbuotojų. Jis negalėjo pateikti tikslių duomenų apie įmonių patiriamus nuostolius, tačiau pabrėžė, kad šie nemaži.

Perdirbamos žaliavos trūkumas atsirado dėl iš Europos sustabdyto mėsos tiekimo - šis nutrauktas kilus afrikinio kiaulių maro protrūkiui.

Dėl iš Lenkijos ir Lietuvos nebeįvežamų lašinių ir sustabdytos gamyklų Kaliningrade veiklos darbuotojams nebemokami atlyginimai. Dar vasarį portalas "Kaliningrad.ru" rašė apie uždarytus penkis perdirbimo kombinatus ir maždaug tūkstantį darbo netekusių žmonių.

Kaliningrado sritis yra laikoma vienu iš pagrindinių Rusijos kiaulienos perdirbimo regionų. Iš viso jame yra apie 200 mėsos perdirbimo įmonių, kurių dauguma dirba su iš užsienio įvežamomis žaliavomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Teismas: D. Zabulionis iš Automobilių kelių direkcijos atleistas pagrįstai

Teismas antradienį paskelbė, kad Daivis Zabulionis pagrįstai atleistas iš Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojo pareigų dėl neskaidrių ryšių su koncerno „MG Baltic“ ir bendrovės „Kauno tiltai“ vadovais.

Viceministrė E. Radišauskienė: darbuotojai turi mokėti pakovoti už save (3)

Nuo liepos 1-osios įsigaliosiant naujam Darbo kodeksui (DK), atsiranda daugiau galimybių didėti atlyginimams, primena Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, atkreipianti dėmesį, kad ir patys darbuotojai taip pat turi aktyviai ginti savo interesus.

Trys Latvijos bankai nubausti už pinigų pervedimus į Šiaurės Korėją (7)

Finansų ir kapitalo rinkos komisija (FKRK) paskyrė trims Latvijos bankams baudas, kurių bendra suma siekia beveik 650 tūkst. eurų, už tai, kad jie nesilaikė įstatymų, kuriais siekiama užkirsti kelią neteisėtai įgytų lėšų legalizavimui ir terorizmo finansavimui.

„L'Oreal“ už milijardą eurų pardavė „The Body Shop“

Prancūzijos prekybos kosmetika milžinė „L'Oreal“ antradienį pranešė pasirašiusi sutartį dėl dešimtmetį valdyto „The Body Shop“ prekės ženklo pardavimo už vieną milijardą eurą Brazilijos kompanijai „Natura Cosmeticos“.

Lenkija raginama palaikyti Lietuvos iniciatyvas dėl nesaugios Astravo AE (13)

Lietuvos Seimas ragina Lenkiją palaikyti tarptautines Lietuvos iniciatyvas, nukreiptas prieš nesaugios Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės (AE) statybas, pabrėždamas, kad energetinio saugumo trūkumas yra esminis veiksnys išlaikantis Europos regioną Rusijos įtakos sferoje.