Kalbos apie galimybę iki 10%

Kalbos apie galimybę iki 10% Lietuvos naftos koncerno akcijų parduoti Rusijos naftos tiekėjams kol kas mažai domina šios šalies naftos eksporto per Baltijos valstybes koordinatorę "LUKoil". Tačiau rusai teigia, jog jų santykiai su "Williams International" tapo gerokai šiltesni.
Nikolajus Podnarukas, "LUKoil" spaudos sekretoriaus tarnybos bendradarbis, VŽ teigė, jog derybos dėl ilgalaikio bendradarbiavimo su "Mažeikių nafta" nenutrūko, Lietuvos naftos komplekso valdytoja JAV kompanija "Williams International" nusprendė padaryti trumpą pertrauką norėdama išanalizuoti "LUKoil" pasiūlymus.

Į VŽ klausimą, ar "LUKoil" svarsto galimybę įsigyti iki 10% AB "Mažeikių nafta" akcijų, jis atsakė, jog "LUKoil", į panašius projektus investuojanti per savo investicinį padalinį "Nikoil", domisi tik tokiais objektais, kurių valdymui galėtų daryti įtaką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (73)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.