"Jukos" nori "Mažeikių naftos" akcijų

Savo pageidavimą "Jukos" atstovai ketvirtadienį išsakė susitikime su ūkio ministru Valentinu Milakniu. Pokalbyje dalyvavo bendrovės vyresnysis viceprezidentas Michailas Jelfimovas ir verslo plėtros direktorius Jurijus Golubevas.

"Jukos" atstovai dar kartą patvirtino savo ketinimus tiekti naftą "Mažeikių naftai" bei eksportuoti per Būtingės terminalą.

"Jukos" patvirtino, kad galėtų suteikti didesnes naftos tiekimo garantijas, jei taptų "Mažeikių naftos" akcininku.

Rusijos naftos koncerno atstovai domėjosi sąlygomis, kuriomis jis galėtų investuoti į Lietuvos naftos koncerną, bei kiek akcijų jam galėtų būti parduota, pranešė Ūkio ministerijos spaudos tarnyba.

Lietuvos valdžia anksčiau yra pažadėjusi, kad Rusijos naftos tiekėjams bus parduota iki 10 proc. "Mažeikių naftos" akcijų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Swedbank" pelnas augo ketvirtadaliu (16)

„Swedbank" Lietuvoje per devynis mėnesius uždirbo 74 mln. eurų grynojo pelno, arba 26 proc. daugiau nei tą patį laikotarpį prieš metus, kai grynasis pelnas siekė 59 mln. eurų.

Vilniuje vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas (1)

Antradienį Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų salėje, vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas, kuriame rengiasi dalyvauti iki 200 Lietuvos oro transporto politikos ir priežiūros institucijų, šalies bei užsienio transporto ir logistikos, verslo bei finansų konsultacijų ir paslaugų įmonių vadovų ir atstovų. Forumo dalyvius sveikins susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

D. Tuskas: ES ir Kanada tebemano, kad susitikimas dėl prekybos tebėra įmanomas (2)

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas pareiškė, kad jo ir Kanados premjero Justino Trudeau susitikimas, per kurį turi būti pasirašyta istorinė Bendrijos ir Otavos prekybos sutartis, gali įvykti kaip planuota - ketvirtadienį, nors šio pakto dar nėra pasirašiusi Belgija.

T.Povilauskas: derybose dėl koalicijos „valstiečiai“ turės švelninti pozicijas (12)

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga derėdamasi dėl koalicijos su kitomis partijomis turės sušvelninti savo poziciją dėl valstybės kišimosi į privatų verslą, sako SEB banko vyriausiasis analitikas Tadas Povilauskas, rašo „Verslo žinios“.

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai (1)

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.