Iš apyvartos šalinama 1,3 mln. "Corsa" automobilių

 (1)
Automobilių gamintojos "General Motors Corp." Brazilijos padalinys išima iš apyvartos 1,32 milijono "Corsa" modelio lengvųjų keleivinių automobilių, kurie buvo pagaminti šalyje nuo 1994 iki 1999 metų. 264 tūkstančiai iš šių automobilių buvo eksportuoti.
Spaudos konferencijoje bendrovės pareigūnai informavo, jog automobiliai turi būti išimti iš apyvartos ir grąžinti į gamyklą dėl priekinių sėdynių saugos diržų sistemos gedimų. Tuo tarpu vietos žiniasklaida tvirtina, jog tai didžiausias iš apyvartos išimamų automobilių skaičius Brazilijos istorijoje.

Dėl tos pačios problemos iš apyvartos bus išimti 2 tūkstančiai 627 importuoti "Tigra" automobiliai, kurie buvo pagaminti Ispanijoje.

"Corsa" yra populiariausias "General Motors" modelis Brazilijoje.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Japonija sulaukė prastų ekonominių naujienų

Japonijos ekonomika liepą-rugsėjį augo daug lėčiau, nei skelbta anksčiau. Tam įtakos turėjo sumažėjusios verslo investicijos, informuoja BBC.

D. Vilytė: „Lietuvos geležinkeliams“ siūlysiu paviešinti vidaus sandorius (3)

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovė sveikina „Lietuvos geležinkelių“ sprendimą laikinai stabdyti vidaus sandorius ir norą kalbėtis su tarnyba, kaip spręsti problemą. Diana Vilytė žada pasiūlyti geležinkelių vadovybei paviešinti visus dvejų pastarųjų metų vidaus sandorius ir taip pagerinti bendrovės įvaizdį visuomenėje.

Seime – alkoholio akcizo didinimas (120)

Seimas svarstys siūlymą nuo 2017-ųjų keisti alkoholio akcizo skaičiavimo tvarką - pagal ją tarifas būtų skaičiuojamas nuo 1 proc. alkoholio litre gėrimo. Dabar taip akcizas nustatomas tik alui.

Italija prašo daugiau laiko gelbėti savo banką (1)

Italija kreipėsi į Europos centrinį banką (ECB) su prašymu skirti daugiau laiko gelbėti banką "Monte dei Paschi di Siena", rašo britų laikraštis "The Financial Times" remdamasis šaltiniais, artimai susijusiais su derybomis.

Sukčiavęs Vilniaus verslininkas turės sumokėti 2 mln. eurų (36)

Vilniaus miesto apylinkės teismas verslininką Arūną Strolį pripažino kaltu dėl sukčiavimo stambiu mastu, dokumentų klastojimo ir apgaulingo apskaitos tvarkymo ir iš bendrovės „Centro kubas“ direktoriaus priteisė per 2 mln. eurų.