Internete pardavinėjami "girti" šachmatai

Kaip paversti įtemptą mąstymo procesą prie šachmatų lentos tiesiog malonumu - šią idėją sėkmingai įgyvendino viena britų firma, pasiūliusi "girtuosius" šachmatus.
"Firebox" kompanija internete sėkmingai pardavinėja savo sukurtą šachmatų rinkinį - figūras atstoja stiklinės gėrimams, kainuojančios po 100 svarų. Žaidimo pradžioje "figūros" pripildomos mėgstamų gėrimų pageidautina ne pačių stipriausių, kad partija būtų sužaista iki galo.

Žaidžiant reikia būti pasirengus išgerti trigubą dozę, jei prarasi karalienę. Pralaimėjėlis, kaip atpildą už nesėkmę, turi ištuštinti savo karaliaus "figūrą".

Kompanijos atstovai teigia, kad alkoholis sulygina žaidėjų galimybes. "Žaidimas ypač populiarus tarp tų šachmatininkų, kurie dažnai pralaimi", - juokavo jie.

Į "girtuosius" šachmatus dėmesį atkreipė ir Didžiosios Britanijos blaivininkai. "Gamintojai žmonės visiškai be atsakomybės", - pareiškė Alkoholio tyrimų instituto direktorius Derekas Rezerfordas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (15)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (13)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (71)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.