Internetas investuotojams atveria naujų galimybių

 (1)
Dabar JT turi 28 "JTon-line" paslauga besinaudojančius klientus įvairiuose Lietuvos miestuose. Įdiegus automatinę klientų internetu pateikiamų pavedimų sistemą, JT makleriai priėmė 107 klientų pavedimus internetu, įvykdytų sandorių apyvarta – 175.000. Lt, pasakoja JT vadovas Tomas Dubnikovas.

Anot jo, JT interneto svetainė dėl patogiai realiu laiku pateikiamos kapitalo rinkos informacijos, apžvalgų, investicinių žaidimų, galimybės diskutuoti ekonomikos temomis tapo gerai žinoma besidominčiųjų Lietuvos kapitalo rinka ir ypač akademinio jaunimo.

Kazimieras Liepis, Lietuvos taupomojo banko Finansų maklerio departamento direktoriaus pavaduotojas, VŽ sakė, kad jų įmonėje maždaug 60–70% akcijų perkama ir parduodama internetu

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.

ES spaudžia Valoniją dėl ES ir Kanados prekybos sutarties (1)

Europos Sąjunga (ES) griebėsi šiaudo, mėgindama išgelbėti Išsamų ekonomikos ir prekybos susitarimą (CETA) su Kanada po to, kai Belgijos Valonijos regionas atmetė galutinį sprendimo priėmimo terminą. Apie tai praneša BBC.

„Philips“ paskelbė apie 18 proc. išaugusį pelną (1)

Elektroniką gaminančios bendrovės „Philips“ trečiojo ketvirčio pelnas ženkliai išaugo, padidėjus medicinos įrangos pardavimams, praneša BBC.

Bankas įspėja: sukčiai ruošiasi kruopščiai, smogia skaudžiai (4)

Pastaruoju metu į sukčių akiratį vis dažniau patenka ne tik gyventojai, bet ir verslo įmonės, rašoma „Swedbank“ banko pranešime spaudai.