"Infobalt" autorių teisių agentūra penktadienį

"Infobalt" autorių teisių agentūra penktadienį surengė diskusiją, kuria siekiama padėti Lietuvos bendrovėms įdiegti griežtą intelektinės nuosavybės apsaugos normų laikymąsi.
Anot "Infobalt" autorių teisių agentūros rinkodaros vadybininko Žilvino Gliebaus, diskusijoje buvo nagrinėjami konkretūs intelektinės nuosavybės apsaugos teisių pažeidimo atvejai, bandyta aptarti trūkstamas teisės normas, reikalingas sureguliuoti santykiams tarp darbdavio ir darbuotojo intelektinės nuosavybės apsaugos tikslais.

"Informacinių technologijų industrija vystosi labai greitai, todėl iškyla reikalingų intelektinės nuosavybės apsaugos normų problema", BNS sakė Ž. Gliebus.

Ž. Gliebaus teigimu, ateityje ketinama valdžios institucijoms pasiūlyti konkrečių teisinių normų, kurios suteiktų galimybę geriau spręsti intelektinės nuosavybės apsaugos problemas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (3)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (30)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (4)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.