"Info Kaunas" startavo šeštąjį kartą

Kaune prasidėjo jau šeštoji informacinių technologijų, telekomunikacijų ir raštinės įrangos paroda "Info Kaunas 2000".
Lietuvos kūno kultūros akademijos manieže rengiamoje parodoje šiais metais dalyvauja 65 šalies bendrovės, parodos plotas yra 2100 kvadratinių metrų - 900 kvadratinių metrų mažesnis negu pernai. 1998 metais paroda užėmė 3,5 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Tiesa, dalyvių skaičius išliko beveik nepakitęs.

Organizatorių teigimu, viena didžiausių parodos naujovių tiesioginės parodoje vyksiančių konferencijų transliacijos internete.

Parodoje pristatoma nemažai įdomių eksponatų - bendrovės "Strauja" stende, kaip ir pernykštėje "InfoBalt", didelio susidomėjimo sulaukė kompiuterio priedas "Buddy", kuriuo galima nebrangiai įsirengti dar keletą papildomų darbo vietų. Prie kompiuterio prijungus "Buddy", o prie šio įtaiso - dar keletą monitorių ir klaviatūrų, darbo vietas galima įrengti apie 40 proc. pigiau. "Straujos" atstovų teigimu, jie pirmieji Lietuvoje demonstruoja "WebTV" (internetas - per televizorių) įtaisus.

"Mikrovisata" parodos lankytojams siūlo pigiau įsigyti telefoną "Nokia 5110", taip pat visiems naujiems abonentams dovanoja nemokamų pokalbių už 100 litų.

Bendrovės stende taip pat buvo demonstruojamas naujas mobilusis telefonas "Ericsson 320s" su WAP naršykle, kurį Lietuvos vartotojai galės įsigyti tik šios vasaros pabaigoje.

Vienos didžiausių Kauno kompiuterijos bendrovių "Sonex" rinkodaros direktorius Eimundas Mačiulis teigė, kad svarbiausia bendrovės parodoje pristatoma naujovė yra jos partnerystė su mobiliojo ryšio operatore "Bitė GSM".

Kita taip pat Kaune įsikūrusi kompiuterių bendrovė "BMS kompiuteriai" nustebino stende nedemonstruodama nė vieno kompiuterio, o pristatydama tik naujųjų savo partnerių - kompiuterių priedų gamintojų "Hama" produkciją, kuriai parodoje taip pat taikomos specialios kainos.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (10)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.