Indėlių Estijos komerciniuose bankuose padaugėjo iki 33,4 milijardo kronų

 (1)
Centrinis Estijos bankas pirmadienį informavo, kad rugsėjį bendroji indėlių Estijos komerciniuose bankuose suma padidėjo iki 1,29 milijardo kronų ir rugsėjo pabaigoje sudarė 33,4 milijardo kronų.
Savivaldybių, valstybės bendrovių ir kitų bendrovių indėlių suma bankuose rugsėjo pabaigoje sudarė 14,7 milijardo kronų, tuo tarpu privačių indėlininkų indėlių suma siekė 14,1 milijardo kronų.

Rugsėjo pabaigoje vyriausybės indėlių Estijos komerciniuose bankuose suma siekė 1,89 milijardo kronų, finansinių institucijų - 1,7 milijardo kronų, o nepelno organizacijų - 670 milijonų kronų.

Rugsėjo mėnesio pabaigoje komerciniuose bankuose buvo 11,56 milijardo kronų vertės indėlių užsienio valiuta.

ELTA
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Coca-Cola" laukia permainos (9)

Bendrovės „The Coca-Cola Company“ atstovai praneša, kad Muhtaras Kentas kitąmet pasitrauks iš generalinio bendrovės direktoriaus pareigų.

„Lietuvos geležinkeliai“ kreipsis į specialiąsias tarnybas (29)

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ po 6-erių bendradarbiavimo su prieštaringos reputacijos Rusijos koncernu „Transmashholding“ metų ketina kreiptis į specialiąsias tarnybas, norėdama sužinoti, ar Rusijos bendrovė kelia grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, ar geležinkeliai gali toliau su ja dirbti.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: M. Glodas apie motyvuotus žmones ir jų idėjas startuolių versle (1)

Šioje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ vieši rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ vadovas Mindaugas Glodas. Pažiūrėję laidą žinosite, kur kreiptis, jeigu turite gerą startuolio idėją, nebijote ja pasidalinti ir ieškote vadinamųjų verslo angelų, kurie prisidės ir kartu idėją pavers verslu.

Dėl pažeidimų laikinai uždaryta picerija Palangoje (1)

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Nelima“ picerijos „Boulingas“ (Vytauto g. 98, Palanga) veikla.

Jau ketvirtą kartą apdovanoti geriausi Lietuvos startuoliai (1)

Tradiciniais tapę startuolių apdovanojimai „BZN start Startup Awards 2016“ išdalyti jau ketvirtąjį kartą. Dėl 10 skirtingų nominacijų varžėsi daugiau nei 90 jaunų verslų ir tik patys geriausi rankose laikė apdovanojimo žvaigždę bei partnerių įsteigtus prizus.