"In Your Pocket Ltd." pritraukė 18,4 mln. litų

Apie tai pranešta pirmadienį BNS surengtoje spaudos konferencijoje.

Akcijų emisiją įsigijusio Prancūzijos banko "Societe Generale" fondo "Baltic Republic Fund" valdytojas Jamesas Syme'as sakė, kad pagal dydį tai antra investicija Lietuvoje ir ketvirta Baltijos šalyse.

"Į bendrovę "In Your Pocket Ltd." investavome todėl, kad tai dideles perspektyvas turinti įmonė, jau išsiplėtusi į kitų valstybių rinkas", sakė J. Syme'as.

Fondas į Baltijos šalių rinkas jau investavo 55 mln. JAV dolerių (220 mln. litų).

"In Your Pocket" atstovavusios Baltijos šalių finansų maklerio įmonės "Trigon Capital" direktorius Arnoldas Burkovskis sakė, kad tai didžiausia šių metų investicija į naujosios informacijos priemones Baltijos šalyse bei viena didžiausių investicijų į privatų Lietuvos verslą.

"Tinkamai pristatytos ir globalią, strateginę ateities viziją turinčios Lietuvos bendrovės gali sulaukti didelio investuotojų dėmesio", sakė A. Burkovskis.

Gautas lėšas bendrovė planuoja panaudoti plėtimuisi į Vakarų Europą bei interneto paslaugų tobulinimui. J. Syme'o teigimu, dalis investicijų bus skirta bendrovės veiklai mobiliojo ryšio sferoje, kurios lydere ji stengsis tapti.

"Greita informacinių technologijų plėtra suteikia galimybę informaciją gauti operatyviai, tad didelį dėmesį skirsime WAP technologijoms", tvirtino J. Syme'as.

"In Your Pocket", kurios pagrindinė veikla - miesto vadovų leidyba, dar yra sukūrusi interneto svetaines daugiau kaip dešimčiai Rytų Europos miestų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Darbdaviai tikisi greito Darbo kodekso priėmimo (1)

Darbdavių atstovai norėtų, kad naujasis Darbo kodeksas Seime būtų patvirtintas balandį, nes tai leistų verslui iki liepos pradžios prisitaikyti prie naujų darbo santykių. Darbdaviai taip pat tikisi, kad parlamentarai nekeis Trišalėje taryboje sutartų nuostatų.

„Twitter“ svarsto galimybę įvesti mokestį už paslaugas

„Twitter“ svarsto galimybę pristatyti naują populiarios programėlės „Tweetdeck“ versiją, skirtą profesionalams, ir pirmą kartą pradėti imti mokestį už paslaugas iš kai kurių vartotojų, ketvirtadienį informuoja „Reuters“, remdamasi bendrovės duomenimis.

„Startup Lithuania“ įvardytas kaip sektinas ekosistemos skatinimo pavyzdys

Pasaulio ekonomikos forumo ir Europos investicijų banko šią savaitę išleistoje ataskaitoje „Verslios Lietuvos“ startuolių ekosistemos platforma „Startup Lithuania“ buvo įtraukta tarp 25 pavyzdinių verslumo ir inovacijų skatinimo iniciatyvų.

Vengrija siekia uždrausti „komunistinę“ „Heineken“ žvaigždę (9)

Garsi raudona žvaigždė Nyderlandų alaus milžinės „Heineken“ logotipe Vengrijoje gali būti uždrausta, jeigu bus priimtas vyriausybės pasiūlymas, kuriuo siekiama uždrausti „totalitarinių“ simbolių naudojimą komerciniais tikslais.

ES kreipėsi į Braziliją dėl mėsos importo

Europos Sąjunga (ES) kreipėsi į Braziliją su prašymu savo noru pristabdyti mėsos importą, tam, kad nebūtų įvedamas oficialus draudimas, bet Lotynų Amerikos šalies vyriausybė tokį prašymą atmetė, praneša naujienų agentūra „Reuters“ remdamasi ES diplomatijos šaltiniais.