"In Your Pocket Ltd." pritraukė 18,4 mln. litų

Apie tai pranešta pirmadienį BNS surengtoje spaudos konferencijoje.

Akcijų emisiją įsigijusio Prancūzijos banko "Societe Generale" fondo "Baltic Republic Fund" valdytojas Jamesas Syme'as sakė, kad pagal dydį tai antra investicija Lietuvoje ir ketvirta Baltijos šalyse.

"Į bendrovę "In Your Pocket Ltd." investavome todėl, kad tai dideles perspektyvas turinti įmonė, jau išsiplėtusi į kitų valstybių rinkas", sakė J. Syme'as.

Fondas į Baltijos šalių rinkas jau investavo 55 mln. JAV dolerių (220 mln. litų).

"In Your Pocket" atstovavusios Baltijos šalių finansų maklerio įmonės "Trigon Capital" direktorius Arnoldas Burkovskis sakė, kad tai didžiausia šių metų investicija į naujosios informacijos priemones Baltijos šalyse bei viena didžiausių investicijų į privatų Lietuvos verslą.

"Tinkamai pristatytos ir globalią, strateginę ateities viziją turinčios Lietuvos bendrovės gali sulaukti didelio investuotojų dėmesio", sakė A. Burkovskis.

Gautas lėšas bendrovė planuoja panaudoti plėtimuisi į Vakarų Europą bei interneto paslaugų tobulinimui. J. Syme'o teigimu, dalis investicijų bus skirta bendrovės veiklai mobiliojo ryšio sferoje, kurios lydere ji stengsis tapti.

"Greita informacinių technologijų plėtra suteikia galimybę informaciją gauti operatyviai, tad didelį dėmesį skirsime WAP technologijoms", tvirtino J. Syme'as.

"In Your Pocket", kurios pagrindinė veikla - miesto vadovų leidyba, dar yra sukūrusi interneto svetaines daugiau kaip dešimčiai Rytų Europos miestų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Virtualios valiutos „Etherum“ vertė toliau smarkiai krenta

Bitkoinų konkurentas virtualių valiutų rinkoje „Etherum“ pirmadienį smuko dar 13,26 proc., iki 263 dolerio už vienetą nepaisant to, kad praėjusią savaitę vykusio žaibiško rinkos kritimo (angl. flash crash) metu savo pinigus praradę investuotojai turėtų juos atgauti, rašo leidinys „Business Insider“.

Italijos bankas: „Monte dei Paschi“ gelbėjimo sandoris – užbaigtas

Gelbėjimo sandoris, kuris leis Italijos valdžiai suteikti iki 6,6 mlrd. eurų vertės paramos ketvirtam didžiausiam šalies bankui „Monte dei Paschi“, gavo reikiamą patvirtinimą iš Europos Sąjungos (ES), pirmadienį pranešė Italijos bankas.

„Vičiūnai ir partneriai“ šiemet tikisi pasiekti 86,5 mln. eurų apyvartą (7)

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio kontroliuojamai maisto gamybos grupei „Vičiūnių grupė“ priklausanti žuvies ir jūros gėrybių perdirbimo ir prekybos Plungės įmonė „Vičiūnai ir partneriai“ šiais metais planuoja pagaminti ir parduoti 6,1 tūkst. tonų produkcijos, pasiekti 86,514 mln. eurų apyvartą ir uždirbti 293 tūkst. eurų grynojo pelno.

Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ skraidins iš Maskvos į Antaliją

Antradienį, birželio 27 d. Lietuvos kelionių organizatorius „Kidy Tour“ planuoja pradėti užsakomuosius reisus iš Maskvos į Antaliją. Taip rašoma kompanijos pranešime spaudai, kurį cituoja lenta.ru.

Streikavę „Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai išsireikalavo didesnių algų (6)

Šešias dienas streikavę Vokietijos automobilių gamybos kompanijos „ Volkswagen“ gamyklos Slovakijoje darbuotojai nutraukė protesto akciją po to, kai jiems pavyko išsireikalauti atlyginimų padidinimo 14,1 proc.