Importiniai ledai nepalieka Lietuvos

 (2)
Vis labiau vietos gamintojų spaudžiami užsienietiški ledai pirkėją surado kavinėse ir baruose, tačiau ir čia jie negali jaustis visiškai saugiai.
Pasak Laimos Padegimienės, UAB "Valio International" generalinės direktorės, suomiški ledai yra brangesni už vietnių gamintojų jiems tiekiamą produkciją, todėl prekybos tinklai beveik jų neįsileidžia. Dėl to bendrovės klientų dabar ieško baruose, restoranuose ir kavinėse. Jiems bendrovė nuo balandžio per mėnesį parduoda apie 7 t ledų.

"Tokią padėtį lėmė vartotojų piniginė",– įsitikinusi p.Padegimienė.

Šiek tiek brangesnius nei "Valio International" ledus – Vokietijos kompanijos "Scholler" prieš dvi savaites į Lietuvą pradėjo vežti ir UAB "Sabina". "Scholler" žvalgosi Lietuvoje ir prekybą šioje rinkoje pradeda per atstovus, o tolesnę jų veiklą lems rezultatai",– sako Arūnas Milkus, "Sabinos" direktorius.

Valstybinės veterinarijos tarnybos duomenimis, į Lietuvą daugiausia ledų įvežama iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Brangūs užsienietiški ledai, radę savo nišą restoranuose, vis dėlto negali būti tikri, kad padėtis nepasikeis, nes nelengva įtikti restoranų skoniui.

Aleksandras Ciupijus, UAB "Stikliai" vienas iš savininkų, VŽ aiškino, kad jų bendrovė savo restoranams ir kavinėms neperka nei lietuviškų, nei importinių ledų.

"Gaminame pagal savo receptūras ir manome, kad jie skanesni",– priežastis įvardija p.Ciupijus.

"Stiklių" pavyzdžiu sekti planuoja ir picerijos "Da Antonio". Dabar jos lankytojams siūlo kelių rūšių į Lietuvą importuojamus "Valio International" ledus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Laukiama sprendimo dėl „Heathrow“ plėtros

Seniai lauktas vyriausybės sprendimas dėl oro uosto plėtros netrukus bus paskelbtas, ir, atrodo, kad šįkart laimė nusišypsos „Heathrow“. Apie tai praneša BBC.

Euro zonos šalys pritarė 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai

Euro zonos pareigūnai antradienį pranešė pritarę 2,8 mlrd. eurų išmokai Graikijai iš trečiojo rimtų finansinių sunkumų krečiamos šalies gelbėjimo paketo.

Derybos dėl CETA: ES ir Kanada viliasi, kad pavyks sutarti (2)

Kanada ir Europos Sąjunga (ES) nepraranda vilties, kad pavyks pasirašyti laisvosios prekybos susitarimą, nepaisant Belgijos regionų, su Valonija priešakyje, nepritarimo, praneša BBC.

Šiaulių banko grupės grynasis pelnas augo 2 kartus, paskolų portfelis viršijo milijardą eurų (3)

Per devynis šių metų mėnesius ketvirtas pagal dydį tarp Lietuvoje veikiančių bankų Šiaulių bankas bei jo rezultatai reikšmingai augo. Šiaulių banko grupė uždirbo 37,0 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno – tai 2,1 karto daugiau nei atitinkamu 2015 m. laikotarpiu, kai uždirbta 17,2 mln. eurų. Šiaulių banko devynių mėnesių grynasis pelnas siekė 38,4 mln. eurų. Pernai per tą patį laikotarpį bankas uždirbo 16,6 mln. eurų.

„Swedbank" pelnas Lietuvoje augo ketvirtadaliu (28)

„Swedbank" Lietuvoje per devynis mėnesius uždirbo 74 mln. eurų grynojo pelno, arba 26 proc. daugiau nei tą patį laikotarpį prieš metus, kai grynasis pelnas siekė 59 mln. eurų.