Įdiegė visus "TV metrus"

Rinkos tyrimų kompanija UAB "SIC Gallup Media" jau baigė instaliuoti "TV metrus" - naują televizijų auditorijos tyrimų technologiją.
250 "TV metrų" sistemų įrengta 195 namų ūkiuose, o tyrime dalyvauja 621 respondentas.

Gytis Juodpusis, “SIC Gallup Media” direktorės pavaduotojas, pabrėžė, kad tyrimo imtis padaryta taip, kad apimtų visą Lietuvą.

Su preliminariais, pagal naują technologiją atlikto tyrimo duomenimis Lietuvos televizijos ir reklamos agentūros gali susipažinti jau nuo praėjusių metų lapričio mėnesio. Ponas Juodpusis teigė, kad šiuo metu jau vedamos derybos su šalies reklamos agentūromis bei televizijomis dėl tolesnių projekto etapų įgyvendinimo ir bendradarbiavimo.

"TV metrų" tyrimų rezultatais, kurie keičia jau atgyvenusią "TV dienoraščių" metodiką, šalies televijos bei reklamos agentūros planuoja naudotis tik nuo ateinančių metų pradžios.

Beje, visi VŽ kalbinti TV vadovai tvirtino, jog reikėtų įrengti bent 300-330 "TV metrų" prietaisų, tokiu atveju gauta informacija būtų tikslesnė.

Zita Sarakienė, LNK reklamos ir komercijos direktorė, taip pat pridūrė, jog dar reikia palaukti ir tarptautinio audito išvadų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Sąžiningas pirkėjas JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.

V. Vasiliauskas: euro zonos augimas – ne toks, kokio norėtųsi

Euro zona po truputį auga, nors augimas nėra toks, kokio visiems norėtųsi. Sako Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (2)

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (1)

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.

Euro vertė nukrito į žemiausią lygį nuo kovo mėnesio (16)

Euras nukrito į žemiausią lygį nuo šių metų kovo mėnesio po to, kai ketvirtadienį Mario Draghi pranešė, kad Europos Centrinio Banko (ECB) kiekybinio atpalaidavimo politika nebus „staiga“ nutraukta, praneša „Bloomberg“.