Į kovą dėl Korėjos "Daewoo Motor" įsijungė ir "Ford"

Ketvirtadienį pažadėjęs atkurti "Daewoo Motor" pozicijas Azijoje ir Rytų Europoje, į kovą dėl šios bėdų kamuojamos Pietų Korėjos automobilių bendrovės įsijungė ir automobilių gamintojas "Ford".
Be "Ford Motor", dėl "Daewoo" varžosi "General Motors", "Fiat", "DaimlerChrysler" ir didžiausia Pietų Korėjos automobilių bendrovė "Hyunday Motor". Favoritas turėtų būti paskelbtas birželį.

"Apie "Daewoo" norėtume galvoti kaip apie "Ford" augimo Azijoje ir Rytų Europoje variklį. Tai yra pirminis mūsų tikslas. Vėliau daugiausia dėmesio skirtume plėtrai brandžiose Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos rinkose", sakė "Ford Motor" valdybos pirmininko pavaduotojas Wayne'as Bookeris (Veinas Bukeris).

Pasak jo, ne per seniausiai veiklą pradėjusi Rumunijoje, Lenkijoje ir Ukrainoje, "Daewoo" yra pajėgi konkuruoti Rytų Europoje, kur "Ford" nėra "pagrindinis lošėjas".

W. Bookeris pridūrė, kad tinkamas finansavimas bendrovei "Daewoo" užtikrintų puikias pozicijas šioje rinkoje.

Jis pabrėžė, kad "Ford" išlaikys "Daewoo" prekės ženklą, kuris puikiai papildys jau turimus: "Lincoln", "Mercury", "Mazda", "Aston Martin", "Jaguar" ir "Volvo".

Bendrovę "Daewoo Motor" slegia 7,6 mlrd. dolerių įsiskolinimai, bendrovės turtas - 11,7 mlrd. dolerių. Pernai dėl didžiulių 77 mlrd. dolerių įsiskolinimų žlugo grupė "Daewoo Group".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (101)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (6)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.

„Swedbank“ keičia paslaugų kainodarą (150)

Nuo gruodžio 1 d. „Swedbank“ privatūs klientai galės užsisakyti ir pradėti naudotis paslaugų planais. Už vieną fiksuotą mėnesio mokestį bankas pasiūlys neribotus elektroninius mokėjimus eurais, naujos kartos bekontaktę kortelę, visų sąskaitų aptarnavimą bei mokėjimų eurais įskaitymus, rašoma pranešime spaudai.