"Hanza Lizingas" siūlo naujas sąlygas

 (1)
"Nuo šiol lengvąjį automobilį bus galima išsipirkti per 5 metus, o pradinė įmoka bus nuo 15 procentų", teigia bendrovės "Hanza Lizingas" lengvųjų automobilių lizingo projekto vadovas Andrius Čibiras.

Pasak A. Čibiro, bendrovė, pasiūlydama mažesnę pradinę įmoką, tikisi panaikinti susidariusį barjerą lizingo būdu įsigyti naują automobilį, nes jį įsigyjant tokiu būdu jau nebereikia įmokėti trečdalio automobilio vertės.

Tokiu būdu "Hanza Lizingas" taip pat siekia padidinti prekybą naujais, ekonomiškesniais bei mažiau aplinką teršiančiais automobiliais, o tai ypač svarbu vidutines pajamas turintiems asmenims bei smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Be to, pasak projekto vadovo, 5 metų išsipirkimo laikotarpis pirkėjams ne tik palengvins biudžeto planavimą, bet ir leis skirti lizingui palyginti mažesnę pajamų dalį.

"Auto tyrimų" duomenimis, 31 proc. (1818 automobilių) visų 1999 metais parduotų automobilių buvo nupirkti išperkamosios nuomos būdu. "Hansa Capital" grupė, jungianti bendroves "Hanza Lizingas" ir "Baltijos Autolizingas", pernai buvo lengvųjų automobilių išperkamosios nuomos lyderė ir užėmė 43 proc. lengvųjų automobilių lizingo rinkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (4)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (17)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (16)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (252)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.

G. Žiemelis atidarė farmacijos fabriką Baltarusijoje (98)

Baltarusijoje atidarytas lietuvių valdomas farmacijos fabrikas „Nativita“ kartu su naujai įrengtomis tyrimų laboratorijomis, rašoma bendrovės pranešime spaudai.