"Hanza lizingas" pristato internetinę paslaugą

Bendrovė "Hanza lizingas" Lietuvos rinkai ketvirtadienį pristato internetinę lizingo paslaugą.
Bendrovė privatiems asmenims, norintiems įsigyti automobilius, atsakymą dėl finansavimo pateiks internetu per 15 minučių. Nuja paslauga - "On-lizingas" - bus pristatyta ketvirtadienį automobilių parodoje "ALT 2000".

"Nuo šiol fiziniai asmenys neišeidami iš namų, tiesiog savo darbo vietoje ar automobilių salone, per 15 minučių galės gauti atsakymą dėl lengvojo automobilio lizingo", teigia "Hanza lizingo" generalinis direktorius Giedrius Dusevičius BNS atsiųstame pranešime.

Pasak G. Dusevičiaus, bendrovė, gerindama klientų aptarnavimo kokybę ir finansavimo lankstumą, sumažino minimalią pradinę imoką - 15 proc. automobilio vertės, o lizingo laikotarpį klientas galės pasirinkti nuo 6 mėnesių iki 5 metų.

Klientas interneto svetainėje www.lizingas.lt turės nurodyti, kaip norėtų gauti atsakymą - elektroniniu paštu ar tiesiog sulaukti telefono skambučio. Gavus atsakymą klientui tereikės atvykti į bendrovės atstovybę ir, pateikus reikiamus dokumentus, pasirašyti lizingo sutartį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (29)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (25)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (68)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.