"Hansabankas" patyrė 2,49 mln. litų nuostolį

"Hansabankas" pirmąjį šių metų pusmetį patyrė 2,49 mln. litų nuostolį. Nuo praėjusių metų liepos mėnesio visą laiką nuostolingai veikęs bankas birželį uždirbo 17 tūkst. litų grynojo pelno.
"Metų pradžioje patyrėme nemažų nuostolių dėl to, kad pristatėme produktą, kūrėme filialus kituose Lietuvos miestuose", spaudos konferencijoje trečiadienį sakė "Hansabanko" vyriausiasis finansininkas Antanas Poška.

Pasak jo, šiuos metus tikimasi užbaigti pelningai.

Per pusmetį "Hansabanko" turtas išaugo 129,8, paskolos - 153, indėliai - 202 procentais.

Banko turtas per pusmečio pabaigoje siekė 195,2 mln. litų. Metų pabaigoje tikimasi, kad banko turtas sudarys 280-300 mln. litų.

Pirmojo pusmečio pabaigoje paskolų portfelis sudarė 90 mln. litų, liepos pabaigoje - 110 mln. litų.

Banko vadovai tikisi, kad metų pabaigoje paskolų suma sieks 180-200 mln. litų.

Vidutinė paskola siekia 800 tūkst. litų. Paskolos smulkioms ir vidutinėms įmonėms sudaro apie 60 proc. paskolų portfelio.

Per šešis šių metų mėnesius indėlių priimta 202,64 proc. daugiau nei per pirmąjį veiklos pusmetį.

Per pirmuosius veiklos metus "Hansabanke" sukaupti indėliai sudarė 128 mln. litų. "Daugiausia indėlių yra užsienio valiuta, nors ir norėtųsi, kad žmonės patikėtų mums pinigus ir nacionaline valiuta", kalbėjo A. Poška.

"Hansabankas" priklauso didžiausiai finansinei institucijai Baltijos valstybėse - "Hansabank" grupei. Pirmąjį šių metų pusmetį grupės turtas išaugo 19,7 proc., indėliai - 28,8, paskolos - 15,4 procentų.

"Hansabank" grupė per pirmus šešis šių metų mėnesius uždirbo 39 mln. eurų (apie 155 mln. litų).

52,64 proc. "Hansabank" valdo Švedijos bankas "Swedbank".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.