"Hansabankas" ateina į Lietuvos kortelių rinką

 (6)
Iki metų pabaigos "Hansabankas" ketina parduoti apie 3,5-4 tūkst. šių kortelių, o po kelių mėnesių tikisi pradėti platinti ir kitas "EuroCard/MasterCard" sistemos korteles.

Iki šių metų pabaigos "Hansabankas" planuoja tapti "Visa International" sistemos nariu ir ateityje platinti "Visa" korteles.

"Mes nesiekiame, kad per korteles į banką ateitų tūkstančiai klientų. Tai nėra pagrindinis strateginis produktas, kuris sukurs bankui pelną", spaudos konferencijoje antradienį sakė "Hansabanko" valdybos pirmininkas Arūnas Šikšta.

Pasak banko komercijos departamento direktoriaus Rolando Ridziausko, "Maestro" kortelių turėtojams siūlomos kelios naujienos. Pavyzdžiui, vienoje multivaliutinėje sąskaitoje pinigus galima laikyti įvairiomis valiutomis, o pasibaigus litams - konvertuoti valiutą į litus.

Klientai bankomatuose galės peržiūrėti savo sąskaitos balansą bei paskutines operacijas, pasikeisti kortelės kodą.

Dabar "Hansabankas" turi du bankomatus Vilniuje ir vieną Panevėžyje, o iki metų pabaigos jų skaičių (įskaitant Kauną ir Klaipėdą) tikisi padidinti iki 20.

Metinis "Maestro" kortelės aptarnavimo mokestis - 15 litų, o pradinis įnašas - 30 litų. Pinigų išgryninimas bankomatuose klientui nekainuos nieko. Visi kiti Lietuvos bankai ima išgryninimo mokestį.

Ateityje "Hansabankas" planuoja per bankomatus teikti daugiau paslaugų - bus galima konvertuoti pinigus, atsiskaityti už kai kurias paslaugas, atlikti mokėjimus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (10)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (18)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (21)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (129)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (259)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.