"Hansabank" grupė per pusmetį uždirbo 610,9 mln. kronų

Antrojo ketvirčio pelnas buvo 285 mln. kronų.

Iš bankinės veiklos Estijoje per pusmetį gauta 352,8 mln. kronų pelno, iš lizingo ir faktoringo - 196,6 mln. kronų, iš bankininkystės Latvijoje - 69,0 mln. kronų, iš turto valdymo - 6,0 mln. kronų, gyvybės draudimo - 2,7 mln. kronų. Iš bankinės veiklos Lietuvoje patirta 10,2 mln. kronų nuostolių.

Grupės turtas per šešis mėnesius išaugo 19,7 proc. iki 41,015 mlrd. kronų. Konsoliduotas grupės turtas per 12 mėnesių išaugo trečdaliu.

Klientų indėliai per pusmetį išaugo rekordiniais 5,69 mlrd. kronų ir birželio pabaigoje buvo 25,48 mlrd. kronų. 50,7 proc. indėlių augimas per 12 mėnesių ir toliau lenkia turto bei paskolų augimą.

Akcinis kapitalas per 6 mėnesius išaugo 4,2 proc. iki 5,16 mlrd. kronų, o paskolų portfelis - 15,4 proc. iki 22,46 mlrd. kronų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.