"Hansabank" grupė per pusmetį uždirbo 610,9 mln. kronų

Antrojo ketvirčio pelnas buvo 285 mln. kronų.

Iš bankinės veiklos Estijoje per pusmetį gauta 352,8 mln. kronų pelno, iš lizingo ir faktoringo - 196,6 mln. kronų, iš bankininkystės Latvijoje - 69,0 mln. kronų, iš turto valdymo - 6,0 mln. kronų, gyvybės draudimo - 2,7 mln. kronų. Iš bankinės veiklos Lietuvoje patirta 10,2 mln. kronų nuostolių.

Grupės turtas per šešis mėnesius išaugo 19,7 proc. iki 41,015 mlrd. kronų. Konsoliduotas grupės turtas per 12 mėnesių išaugo trečdaliu.

Klientų indėliai per pusmetį išaugo rekordiniais 5,69 mlrd. kronų ir birželio pabaigoje buvo 25,48 mlrd. kronų. 50,7 proc. indėlių augimas per 12 mėnesių ir toliau lenkia turto bei paskolų augimą.

Akcinis kapitalas per 6 mėnesius išaugo 4,2 proc. iki 5,16 mlrd. kronų, o paskolų portfelis - 15,4 proc. iki 22,46 mlrd. kronų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Coca-Cola" laukia permainos

Bendrovės „The Coca-Cola Company“ atstovai praneša, kad Muhtaras Kentas kitąmet pasitrauks iš generalinio bendrovės direktoriaus pareigų.

„Lietuvos geležinkeliai“ kreipsis į specialiąsias tarnybas (12)

Valstybės valdoma bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ po 6-erių bendradarbiavimo su prieštaringos reputacijos Rusijos koncernu „Transmashholding“ metų ketina kreiptis į specialiąsias tarnybas, norėdama sužinoti, ar Rusijos bendrovė kelia grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, ar geležinkeliai gali toliau su ja dirbti.

„Boso valanda su S. Jovaišu”: M. Glodas apie motyvuotus žmones ir jų idėjas startuolių versle

Šioje laidoje „Boso valanda su S. Jovaišu“ vieši rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ vadovas Mindaugas Glodas. Pažiūrėję laidą žinosite, kur kreiptis, jeigu turite gerą startuolio idėją, nebijote ja pasidalinti ir ieškote vadinamųjų verslo angelų, kurie prisidės ir kartu idėją pavers verslu.

Dėl pažeidimų laikinai uždaryta picerija Palangoje

Palangos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Nelima“ picerijos „Boulingas“ (Vytauto g. 98, Palanga) veikla.

Jau ketvirtą kartą apdovanoti geriausi Lietuvos startuoliai

Tradiciniais tapę startuolių apdovanojimai „BZN start Startup Awards 2016“ išdalyti jau ketvirtąjį kartą. Dėl 10 skirtingų nominacijų varžėsi daugiau nei 90 jaunų verslų ir tik patys geriausi rankose laikė apdovanojimo žvaigždę bei partnerių įsteigtus prizus.