Grigiškių gyventojai liko be šilumos

Grigiškių gyventojai liko be šilumos ir karšto vandens.
Ketvirtadienį karštą vandenį tiekianti bendrovė "Grigiškės" smarkiai sumažino šildymo temperatūrą, o karšto vandens tiekimą visiškai nutraukė.

"Grigiškės" šilumos energiją tiekia bendrovei "Grigiškių komunalinis ūkis", kuri skolinga daugiau nei 1,84 mln. litų ir kuriai savo ruožtu daug įsiskolinę gyventojai.

Pasak "Grigiškių komunalinio ūkio" vyriausiojo inžinieriaus Vytauto Vitkevičiaus, šiuo metu į teismą už skolas paduota jau 270 vartotojų, kurių bendra skola siekia 811,5 tūkst. litų.

Jei per dešimt dienų komunalininkai negrąžins bent dalies skolų, "Grigiškės" sumažins šilumos temperatūrą iki minimumo, kad būtų išsaugotos šilumos trasos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Rekordinių santaupų prikaupę verslai dairosi, kur investuoti (10)

Verslo įmonių santaupos pasiekė rekordą – sąskaitose turimų indėlių suma perkopė daugiau nei 4 mlrd. eurų.

Lietuva smuktelėjo Pasaulio banko reitinge (18)

Pasaulio banko reitinge „Doing Business 2017“ Lietuva užėmė 21-ąją poziciją tarp 190 šalių - tai viena vieta žemiau, nei pernai.

Valonai pyksta ir grasina nutraukti ES ir Kanados derybas (21)

Belgijoje Valonijos regionas nutrauks derybas, kuriomis stengiamasi išgelbėti ES ir Kanados prekybos sutartį, jeigu jis gaus daugiau ultimatumų, pareiškė antradienį Valonijos lyderis Paulis Magnette.

Prieš jus – vienas turtingiausių Lietuvos žmonių (129)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis laikomas ir vienu turtingiausių šalies gyventojų. Kiek iš tikrųjų jis turi pinigų ir turto?

Briuselyje ruošiamas susitarimas su „Gazprom“, kuris nepatiks Lietuvai (259)

Briuselis neilgai trukus gali pasirašyti su Rusijos gamtinių dujų milžine „Gazprom“ susitarimo projektą, kuris užbaigs penkerių metų trukmės antimonopolinį patikrinimą dėl per didelių kainų nustatymo. Ši žinia gali sulaukti nepalankaus įvertinimo iš Rytų Europos valstybių, pykstančių dėl galimybės „Gazprom“ išsisukti nuo baudos.