„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Iš Rusijos – prastos žinios (115)

Rusijos pramonės aktyvumas 2015 metų liepą, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų mėnesiu, sumenko 5,5 proc.

Baimės dėl Kinijos pasitvirtino (4)

Kinijos apdirbamosios pramonės įmonių aktyvumas rugpjūtį sumenko sparčiausiai per pastaruosius trejus metus. Naujausia statistika patvirtina specialistų baimes - šalies ūkio plėtra ir toliau lėtėja, praneša BBC.

Žlugo planai nuslėpti trečdalį milijono (12)

Kaune išaiškinta prekybos naudotais automobiliais įmonė į valstybės biudžetą turės sumokėti beveik 250 tūkst. eurų, Klaipėdoje - apie 90 tūkst. eurų, rašoma Valstybinė mokesčių inspekcijos (VMI) pranešime spaudai.

Atvertas kelias lietuviškų mėsos produktų eksportui į JAV (31)

Lietuvos verslininkai galės eksportuoti mėsą ir mėsos produktus į JAV rinką – tai įteisinta JAV Federaliniame registre rugpjūčio 31 dieną paskelbtame Žemės ūkio departamento Maisto saugos ir kontrolės tarnybos (FSIS) parengtame reglamente, praneša Lietuvos Užsienio reikalų ministerija (URM).

Nėra stažo, nėra pašalpos (50)

Vadinamajai bedarbio pašalpai gauti būtinas 18 mėnesių darbo stažas glumina jaunimą.