„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

„Impuls“ žengia į Latviją

Sveikatingumo klubų tinklą „Impuls“ valdanti bendrovė „Impuls LTU“ žengia į Latvijos rinką, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

„Barclays“ išsirinko naują vadovą

Didžiosios Britanijos bankas „Barclays“ ketina paskirti buvusį „JP Morgan“ specialistą Jamesą (Jesą) Staley naujuoju savo generaliniu direktoriumi.

Smuko Kinijos importuojamų prekių vertė

Rugsėjį Kinijos importuojamų prekių vertė juaniais, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų mėnesiu, smuko 17,7 proc. Savo ruožtu, eksporto apimtys sumenko 1,1 proc., rodo oficialioji statistika. Apie tai praneša BBC.

Nustemba, kokie drabužiai pagaminti Lietuvoje (38)

Lietuvių tekstilės gamintojai seka naujoves ir greitai į jas reaguoja, todėl išsiskiria saugos drabužių ir uniformų inovatyvumu, LRT RADIJUI sako Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos generalinis direktorius Linas Lasiauskas.

Nobelio premijos laureato prognozė: skurdo lygis mažės (8)

Viena didžiausių žmonijos problemų – didelis skurdas, bet ateityje jo lygis turėtų mažėti. Tokias prognozes skelbia 2015 metų Nobelio ekonomikos premijos laureatas Angusas Deatonas.