„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

91 įmonei skirtas milijonas eurų darbo našumui didinti

91 įmonei skirtas 1,04 mln. eurų Europos Sąjungos (ES) investicijų inovatyvioms vadybos metodų ir valdymo sistemoms diegti. Lėšos paskirstytos ūkio ministro Evaldo Gusto įsakymu pagal priemonę „Procesas LT“ .

Po „kalafioro" skandalo siūlo lengvatinį PVM tarifą mėsai (79)

Premjeras, finansų ministras ir socialdemokratų frakcijos atstovai penktadienį sutarė, kad atšaldytai ir šviežiai mėsai būtų taikomas lengvatinis 5 arba 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas. Pasak Algirdo Butkevičiaus atstovės, artimiausiu metu siūlymas bus pateiktas vyriausybei ir Seimui, o jam pritarus, naujas tarifas įsigaliotų nuo spalio.

Seimas gali baigti Darbo kodekso svarstymą (1)

Penktadienį Seimas susirinko į septintąjį plenarinį posėdį dėl naujojo Darbo kodekso (DK) projekto.

„Fitch" sumažino Brazilijos skolinimosi reitingą

Tarptautinė reitingų agentūra „Fitch“ sumažino Brazilijos skolinimosi reitingą užsienio ir nacionaline valiuta nuo BB+ iki BB lygio. Naujojo reitingo perspektyva nustatyta neigiama, vadinasi, artimiausiu metu reitingas vėl gali būti mažinamas.

Darbo kodekso svarstymai artėja prie pabaigos (9)

Naujojo Darbo kodekso projekto svarstymas Seime eina link pabaigos – enktadienį parlamentarai gali baigti jos svartymą.