„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
 
14
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

V. Putinas skelbia, kaip gelbėti Rusiją (6)

2015 sausio mėn. 29 d. 19:55
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad viena iš svarbių strateginių užduočių, tenkančių vyriausybei – aukšto šalies ekonomikos tempo užtikrinimas, praneša laikraštis „Kommersant“.

Vilniaus savivaldybei paskolino 22 mln. eurų (14)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:52
Šiaulių bankas skolų kamuojamai Vilniaus savivaldybei paskolino 22,153 mln. eurų - paskolos lėšomis bus refinansuotos 2011 metais paimtos paskolos.

Skaldyk ir valdyk: Rusija glosto didžiuosius Europos ūkius papildyta 18.48 (281)

2015 sausio mėn. 29 d. 17:26
Skaldyk ir valdyk: Rusija glosto didžiuosius Europos ūkius
AP/Scanpix
Jautienos subproduktų eksporto atnaujinimas buvo pagrindine tema dvišalių susitikimų tarp Vokietijos ir Rusijos žemės ūkio atstovų. Jie susitiko Berlyne vykusios žemės ūkio parodos „Žalioji savaitė“ metu ir dabar susitikimai jau duoda vaisių.

Nedarbo lygis Vokietijoje sausį smuko (3)

2015 sausio mėn. 29 d. 15:08
Nedarbo lygis Vokietijoje sausį smuko, kaip to ir tikėjosi analitikai, nurodo ketvirtadienį šalies Darbo departamentas. Toks pokytis rodo, kad didžiausioje Europos ekonomikoje augančios vartotojų išlaidos gali teigiamai paveikti ir viso šalies ūkio aktyvumą. Apie tai praneša "Dow Jones".

ECB pareigūnas: reikalai euro zonos ekonomikoje gerėja (3)

2015 sausio mėn. 29 d. 14:44
Europos centrinio banko (ECB) valdybos narys Peteris Praetas optimistiškai žvelgia į naujausius ekonomikos duomenis ir teigia, kad naujų paskolų ir finansų srities skaičiai rodo "džiuginamų ženklų" - gerėja situacija euro zonos ekonomikoje. Apie tai praneša "Dow Jones".