„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
 
14
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Ar nori užsieniečiai dirbti Lietuvoje? (3)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 08:45
Nors į Lietuvos įmones bei darbo paieškos portalus pastaruoju metu vis užsuka vienas kitas ukrainietis, turkas ar baltarusis, populiariausių emigravimui šalių sąrašuose Lietuva labai toli ne tik nuo pasaulio grandų, bet ir nuo Estijos.

Vienam turtingiausių Rusijos žmonių panaikintas namų areštas

2014 gruodžio mėn. 18 d. 07:44
Rusijos milijardieriui, koncerno "Sistema" vadovui Vladimirui Jevtušenkovui panaikintas namų areštas, pranešė agentūra "Interfax", remdamasi jo advokatu.

JAV atvėrė kelią lietuviškai mėsai (15)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 07:41
JAV Žemės ūkio departamento Maisto saugos ir kontrolės tarnyba (FSIS) oficialiai paskelbė pasiūlymą visuomenei leisti importuoti lietuvišką mėsą ir jos produktus. Toks pasiūlymas gruodžio 17 d. pateiktas viešajai visuomenės diskusijai. Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus teigimu, tai reiškia, kad baigtas paskutinis derybų su JAV pareigūnais etapas.

A. Butkevičius žada naujus kelius lietuviškai mėsai (17)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 23:29
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pareigūnais baigtos derybos dėl mėsos eksporto, ir tikisi, kad Lietuvos mėsos perdirbėjai produkciją į šią šalį galės vežti jau 2015 metų pirmąjį pusmetį.

Krizė Rusijoje smogia didžiausiai pasaulyje investicinei bendrovei (53)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 21:51
Po užregistruotos vienos blogiausių dienų jau devynis mėnesius trunkančioje Rusijos finansų krizėje šalies nuosmukis ima veikti pasaulines rinkas.