„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

„Christie's“ aukcione – didžiausias žydrasis deimantas

2014 balandžio mėn. 16 d. 15:32
Specialistai jį vadina „žydrąja tobulybe“. Didžiausias pasaulyje vaiskios žydros spalvos briliantas bus parduodamas „Christie‘s“ aukcione. Spėjama, jog jo kaina kaip ir grožis– sunkiai išmatuojamas. Prieš aukciono „Magnificient Jewels“ pradžią, jis eksponuojamas Niujorke. Spėjama, jog šios tobulybės kaina gali siekti nuo 21 iki 25 mln. dolerių.

Paskelbė pirmuosius Rusijos ekonomikos rezultatus (8)

2014 balandžio mėn. 16 d. 14:54
Rusijos BVP pirmąjį metų ketvirtį, palyginus su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išaugo 0,8 proc., trečiadienį pareiškė Rusijos ekonomikos plėtros ministras Aleksejus Uliukajevas.

Ką reikėtų žinoti renkantis kiaušinius? (25)

2014 balandžio mėn. 16 d. 13:36
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Stanius pataria, ką reikėtų žinoti renkantis kiaušinius, kad šventinį stalą papuoštų kokybiški produktai.

Oligarchams gali tekti atverti pinigines (10)

2014 balandžio mėn. 16 d. 13:06
Oligarchams gali tekti atverti pinigines
AP/Scanpix
Vokietijos Bundestagas mano, kad šiuo metu sunkioje padėtyje esančiai Ukrainos ekonomikai turi padėti jos oligarchai, kurių rankose – didelės lėšos.

JAV sukritikavo Kinijos valiutų politiką (16)

2014 balandžio mėn. 16 d. 11:14
JAV iždo pateiktoje ataskaitoje teigiama, kad Kinija turėtų leisti sustiprėti savo valiutai, jeigu šalis ir visa pasaulinė ekonomika ir toliau nori matyti stabilų augimą. Pareigūnai nurodo, kad šiuo metu juanis yra "per daug nuvertintas".