„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

J.Dijsselbloemas: Graikija pateiks naują prašymą (5)

Graikija netrukus pateiks naują prašymą dėl finansinės paramos iš Europos stabilumo mechanizmo (ESM). Tai gali būti padaryta trečiadienį, po Briuselyje vykusio euro zonos finansų ministrų susitikimo antradienį pareiškė euro grupės vadovas Jeroenas Dijsselbloemas.

A. Merkel: Vis dar nėra pagrindo deryboms dėl naujos programos Graikijai (29)

Vis dar nėra pagrindo deryboms dėl naujos paramos Graikijai, pareiškė antradienį į Briuselį dalyvauti skubiai sušauktame euro zonos lyderių susitikime Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Vilniuje bręsta naujas mokestis (139)

Vilnius ketina pasekti kurortų pėdomis - nuo 2016 m. į sostinę atvykstančių turistų turėtų laukti vadinamasis pagalvės mokestis.

R. Sinkevičius: „Lietuvos jūrų laivininkystė“ turėtų skelbti bankrotą (26)

Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius laikosi nuomonės, kad valstybės valdoma „Lietuvos jūrų laivininkystė“ turėtų bankrutuoti.

Jungtinė Karalystė išdavė arešto orderius buvusiems „Snoro“ savininkams (33)

Jungtinė Karalystė išdavė arešto orderius buvusiems „Snoro“ banko savininkams, kurie, pralaimėję kovą dėl ekstradicijos sukčiavimu juos kaltinančiai Lietuvai, dingo iš šalies.