„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (14)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Daugiau nei 2 mln. eurų „Air Lituanicai“ paskolinusių Vilniaus šilumos tinklų vadovas: nematėme galimybės priešintis (56)

Daugiau nei 2 mln. eurų – tiek savivaldybės įmonei Vilniaus šilumos tinklai yra skolinga skrydžius nutraukusi bendrovė „Air Lituanica“.

R. Vainienė. Sulopytas sveikatos draudimas

Nors Lietuvos Respublikos Konstitucija ir numato piliečiams nemokamą medicinos pagalbą valstybinėse gydymo įstaigose, puikiai žinome, kad nemokamas būna tik sūris pelėkautuose. Tariamai nemokama sveikatos priežiūra yra finansuojama mūsų mokamomis privalomojo sveikatos draudimo įmokomis. Už dirbančiuosius asmenis įmokas sumoka darbdavys, tam tikros kategorijos gyventojai yra draudžiami valstybės lėšomis. Likę gyventojai įmokas turi sumokėti patys. Sumokėti minimalią 27 eurų per mėnesį įmoką privalo net tie, kurie nevykdė jokios veiklos ir neturėjo jokių pajamų. Net Lietuvos gyvenantys užsieniečiai turi draustis privalomuoju sveikatos draudimu. Idealiu atveju, pagal įstatymą, kiekvienas Lietuvoje gyvenantis asmuo turėtų būti juo apdraustas.

Kaip pasikeistų išmokų tvarka, jei nebūtų atsižvelgiama į darbo stažą? (21)

Iki pavasario sesijos pabaigos Seimą turėtų pasiekti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengtos Darbo kodekso pataisos, kurios vienu mostu nubrauktų dešimtmečius galiojusią nuostatą, kad dirbantiems įvairiose sferose asmenims didelis darbo stažas – ir garantija gauti didesnes išmokas atleidimo iš darbo atveju, ir tarsi pripažinimas profesinėje srityje. Dėl to jau šiuo metu Seime kyla daug nesutarimų, o patyrę vadybininkai įspėja, jog tokios įstatymų pataisos gali sukelti nemenką dirbančiųjų nepasitenkinimą.

Kinija ketina investuoti į Europą (25)

Europos ekspertai įsitikinę, kad Kinijos iniciatyvos, tarp jų „Diržas ir kelias“, suteiks galimybę glaudesniam Kinijos ir Europos Sąjungos (ES) bendradarbiavimui ir investicijų pritraukimui, praneša „Xinhuanet“.

Vilniui ruošiamas pagalvės mokestis (96)

Į Vilnių atvykstantiems turistams ateityje gali tekti labiau paišlaidauti – Lietuvos sostinė planuoja sekti kurortų pėdomis ir įvesti pagalvės mokestį.