„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

TVF suteiks paramą nuskurdusiam Tadžikistanui (3)

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) ketvirtadienį pareiškė esąs pasirengęs padėti Tadžikistanui, kurio pajamos smarkiai sumažėjo didžiąja dalimi dėl recesijos Rusijoje, bet mainais į paramą reikalauja, kad šalis vykdytų reformas, praneša „Reuters“.

Lenkija gerokai didina „vaiko pinigus" (9)

Gerokai didindama „vaiko pinigus“ skurdžiai gyvenančioms šeimoms, Lenkijos vyriausybė nori paskatinti motinas gimdyti daugiau atžalų.

Mugę Kauno centre ir toliau rengs Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga (1)

Lietuvos šeimų ūkininkų sąjunga, kasmet miesto centre rengdavusi Kazimiero mugę, laimėjo savivaldybės konkursą pavasario mugei Kauno centre rengti, ketvirtadienį pranešė savivaldybė.

„Boso valanda su S. Jovaišu“: ISM rektorius A. Chmieliauskas apie tai, kaip vadovui skaityti tarp eilučių

Laida „Boso valanda su S. Jovaišu“ tęsia patarimus besidomintiems verslu. Šį kartą laidoje kalbamės apie tai, ar verta mokytis vadybos ir, kaip vadovui skaityti tarp eilučių. Į visus rūpimus klausimus atsakys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, docentas dr. Alfredas Chmieliauskas.

TVF vadovė Ch. Lagarde iškelta kandidate antrajai kadencijai

Tarptautinis valiutos fondas (TVF) savo vadovę Christine Lagarde iškėlė kandidate antrajai kadencijai. Tai ketvirtadienį Vašingtone pranešė TVF.