„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines

 (14)
„Gintarinė vaistinė” perka „Litfarmos” vaistines
© "Panevėžio balsas"

Lenkijos vaistų prekybos bendrovės „Polska Grupa Farmaceutyczna” kontroliuojama „Gintarinė vaistinė” už 14,2 mln. litų perka kitos didelės Lietuvos farmacijos rinkos žaidėjos – „Litfarmos” vaistines, rašo „Lietuvos rytas”.

Užbaigti sandorį tikimasi rugpjūčio pabaigoje, tuomet „Gintarinė vaistinė” taps vienu iš trijų didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų ir valdys iš viso 285 vaistines, o bendra rinkos dalis sudarys apie 20 procentų.

www.DELFI.lt
 
14
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

L. Lubienės ir kitų akcininkų konfliktas: kokios išeitys? (2)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 05:30
L. Lubienės ir kitų akcininkų konfliktas: kokios išeitys?
DELFI montažas
Tarp dešimties didžiausių Baltijos šalių bendrovių esanti „Achemos grupė“ išgyvena ne pačius ramiausius laikus – pernai uždirba 12 kartų mažiau pelno, o akcininkai santykius nusprendė aiškintis teismuose.

Šveicarija griežtina sankcijas Rusijai (15)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 17:16
Trečiadienį Šveicarija dėl situacijos Ukrainoje sugriežtino sankcijas Rusijai.

Latviškuose šprotuose – didelis kenksmingų medžiagų kiekis (29)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 16:59
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema RASFF gavo pranešimą iš Lenkijos, kad rūkytų šprotų konservuose „Goldfish“ nustatytas beveik dvigubai didesnis kiekis nei leistina kancerogenų policiklinių aromatinių angliavandenilių.

A. Butkevičius: minimali alga bus truputį didinama (65)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 15:59
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad minimali mėnesinė alga (MMA) bus šiek tiek didinama, tačiau kiek - paaiškės spalį.

Rusijos teismas nurodė trims mėnesiams uždaryti „McDonald's“ restoraną (24)

2014 rugpjūčio mėn. 27 d. 15:35
Rusijos teismas trečiadienį nurodė 90 dienų uždaryti vieną Maskvoje įsikūrusį greitojo maitinimo tinklo „McDonald's“ restoraną dėl higienos ir sanitarijos normų pažeidimų, pranešė valstybinė naujienų agentūra „RIA Novosti“.