"General Motors" įsigys dalį "Fiat" akcijų

"General Motors" įsigys 20 proc. "Fiat" akcijų, o "Fiat" - 5 proc. "General Motors" akcijų ir taps vienu didžiausių JAV automobilių gamintojo akcininkų. "General Motors" taip pat turės galimybę ateityje įsigyti likusius 80 proc. "Fiat" akcijų.

Bendrovės prognozuoja, jog naujoji sąjunga jau po trejų metų joms kasmet leis sutaupyti apie 1,2 mlrd. dolerių, o po penkerių metų - 2 mlrd. dolerių.

"General Motors" prezidentas Richardas Wagoneris (Ričardas Vagoneris) teigė, jog pasikeitimas akcijomis leis išnaudoti abiejų bendrovių privalumus, tačiau jos išliks nepriklausomos ir toliau agresyviai konkuruos tarptautinėse rinkose.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (16)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (14)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (76)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (60)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.