Finansų ministras išvyko atostogauti

 (3)
Finansų ministras Vytautas Dudėnas nuo pirmadienio išvyko dviejų savaičių neapmokamų atostogų. Finansų ministrą pavaduoja Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Irena Degutienė.
Tai jau antrosios neapmokamos ministro atostogos nuo jo paskyrimo pernai lapkričio mėnesį. Šiemet sausį po vizito JAV V. Dudėnas dar savaitę atostogavo Jungtinėse Valstijose, kur gyveno iki 1991 metų.

62 metų V. Dudėnas išvyko atostogauti itin sudėtingu valstybės biudžetui metu - į valstybės iždą nesurenkami planuoti mokesčiai, o Finansų ministerijoje jau skaičiuojama, kiek reikės sumažinti šių metų valstybės išlaidas.

Peržiūrėti šių metų biudžetą pirmadienį pasiūlė ir Seimo narys Algirdas Butkevičius. Premjeras Andrius Kubilius praėjusį penktadienį tvirtino tikįs, kad šių metų biudžeto pajamos bus surinktos, o apie jų peržiūrėjimą galima bus kalbėti tik metų viduryje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

S. Jakeliūnas jau planuoja reformas: paliestų daugiau nei milijoną gyventojų (3)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas DELFI papasakojo apie pirmuosius darbus, kuriems teiktų prioritetą, jei užimtų šį postą.

R. Karbauskis imsis taisyti vieną paskutinių A. Butkevičiaus sprendimų (58)

Seimo rinkimus laimėjusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbaukis sako, kad naujasis Darbo kodeksas yra klaida ir Seimas turės grįžti prie jo.

„Lidl“ kviečia architektus teikti idėjas dėl buvusio policijos pastato (3)

„Lidl Lietuva“ kartu su Lietuvos architektų sąjunga skelbia biurų parko Giraitės g. 3 Vilniuje architektūrinių pasiūlymų konkursą, rengiamą bendradarbiaujant su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos bei Vilniaus miesto savivaldybe, rašoma bendrovės pranešime spaudai.

Keičiasi Lietuvos banko kasų darbo laikas (1)

Nuo pirmadienio ilginamas Lietuvos banko kasų Vilniuje ir Kaune darbo laikas, siekiant, kad gyventojai galėtų patogiau naudotis nemokamomis grynųjų pinigų paslaugomis, taip pat įsigyti kolekcinių ir proginių monetų, rašoma Lietuvos banko pranešime spaudai.

G. Nausėda: valstiečiai-žalieji gali primesti savo darbotvarkę atnaujinta (44)

Rinkimus didele persvara laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga galės primesti savo ekonominę darbotvarkę ir kelti klausimus dėl didesnio valstybės kišimosi į ekonomiką, sako ekonomistas Gitanas Nausėda. Tačiau jis tikisi, kad valstybės monopolis nėra principinė valstiečių-žaliųjų nuostata.