Europos mobiliojo ryšio vartotojai permoka

Europos mobiliojo ryšio operatoriams vartotojai galbūt permoka iki 4,5 mlrd. eurų kasmet, skelbia Europos telekomunikacijų konkurencijos asociacijos iniciatyva atliktas tyrimas.
Tyrimo metu buvo nustatoma skambučių mobiliaisiais tinklais visoje Europoje kaina, pasinaudojant specialia technologija.

Tyrimas atskleidė, jog fiksuoto ryšio operatoriai mobiliojo ryšio operatoriams moka nuo 40 iki 70 proc. daugiau nei turėtų už fiksuoto ryšio vartotojų skambučius. Šiuos mokesčius galiausiai sumoka vartotojas.

Taip atsitinka dėl to, kad fiksuoto ryšio operatoriai privalo apmokestinti skambučio nutraukimą, tuo tarpu mobiliojo ryšio operatoriai neturi sureguliuotų tarifų.

Tyrimo rezultatai buvo perduoti Europos Komisijai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (10)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.