Elektros eksportą tikimasi atnaujinti gegužę

Anksčiau bendrovės vadovai tikėjosi atnaujinti eksportą nuo gegužės 1-osios, tačiau šią savaitę nepavyko pasirašyti vienos iš trijų sutarčių su energijos pirkėjais.

Buvo planuota nuo gegužės pradžios pardavinėti elektrą Kauno prekybos namams "Giro", o vėliau, pasirašius sutartis - ir Rusijos bendrovėms "Asen" bei "Energija". Visos jos elektrą pardavinės Baltarusijai.

"Lietuvos energijos" Komercijos departamento direktorius Dangiras Mikalajūnas BNS sakė, kad norima vienu metu energiją pradėti pardavinėti visiems trims pirkėjams, nes taip patogiau techniškai.

Prekybos namai "Giro", su kuriais jau pasirašyta sutartis, tieks elektrą Baltarusijos įmonėms, gaminančioms chemines medžiagas, kurios eksportuojamos į Vokietiją. Spaudos žiniomis, elektra šiai įmonei bus parduodama po 3,92-3,96 cento už kWh.

"Giro" šiemet planuoja nupirkti apie 1 mlrd., "Energija" - 2,2 mlrd., "Asen" - apie 500 mln. kWh elektros.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Twitter“ panaikins 9 proc. darbo vietų

Paskelbusi apie lėtą pajamų augimą, „Twitter“ nusprendė panaikinti 9 proc. darbo vietų – atleisti apie 300 darbuotojų, praneša BBC.

Prašymų gauti bedarbio pašalpą JAV mažėja (2)

Amerikiečių, pateikiančių prašymus bedarbio pašalpai gauti, skaičius praėjusią savaitę sumažėjo, rodydamas stiprią darbo rinką ir tvirtą ekonomikos augimą, praneša „Reuters“.

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus nesiekia 20 proc. (1)

Nedarbas Ispanijoje pirmą kartą per šešerius metus smuko žemiau 20 proc. ribos. Trečiąjį ketvirtį jis siekė 18,9 proc., ketvirtadienį pranešė statistikos departamentas, kuriuo remiasi agentūra AFP.

Aptiko nelegalų mėsos cechą (1)

Vilkaviškio rajono Matlaukio kaime išaiškinta ir sustabdyta nelegalaus mėsos perdirbimo cecho veikla, rašoma VMVT pranešime spaudai.

Rakauskų šeima su „Žabolis ir partneriais" įsigijo prekybos centrą Rygoje (8)

„KS Holding” už 12,5 mln. eurų įsigijo SIA MD Galerija Azur, kontroliuojančią „Atrium Azur” prekybos centrą Rygoje, iš „Atrium European Real Estate Limited” kompanijos. Į prekybos centro vystymą papildomai planuojama investuoti 16 mln. eurų, rašoma išplatintame pranešime spaudai.