Elektroninį parašą įteisins šiemet

 (1)
Ilgiau atidėlioti elektroninį parašą reglamentuojančio dokumento priėmimą neleidžia spartus rengimasis galimai narystei Europos Sąjungoje. Todėl Seimas savo nutarime rekomenduoja Vyriausybei "laiku įgyvendinti priemones, kurios yra būtinos siekiant užtikrinti nuoseklią derybų su ES dėl narystės eigą".

Tarp dokumentų, "neatidėliotinai būtinų" siekiant užtikrinti sklandžią derybų dėl narystės ES eigą, antruoju numeriu įrašytas Elektroninio parašo įstatymas, kurį pavasario sesijoje ketinama svarstyti skubos tvarka.

Todėl tikėtina, kad šiemet jis bus priimtas, o parengtame projekte įrašytas įsigaliojimas nuo 2002 m. sausio 1 d. gali būti paankstintas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (8)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (10)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (36)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (58)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.