Elektronikos paroda "Balttechnika" kasmet auga

Aštuntoji tarptautinė specializuota elektrotechnikos, elektronikos, pramonės įrengimų, automatikos, įvairios paskirties kontrolės ir matavimo prietaisų bei kitų technologijų paroda "Balttechnika 2000" šiemet vėl paaugo.
Gegužės 23-26 dienomis "Litexpo" parodų rūmuose vyksiančioje parodoje dalyvauja 161 bendrovė, demonstruosianti apie 460 įmonių iš 12 pasaulio šalių produkciją.

Pernai parodoje dalyvavo 154 bendrovės.

Savo produkciją parodoje pristatys 26 Lietuvos gamintojai, iš jų 11 dirbančių aplinkos apsaugos srityje. Vienas parodos organizatorių - "Litexpo" - gamintojams suteikė 40-50 proc. nuolaidą nuomojamam ekspozicijos plotui.

"Balttechnikoje 2000" bus akcentuojama aplinkos tema. Pasak rengėjų, tai nėra atsitiktinumas, nes Lietuvai integruojantis į Europos Sąjungą aplinkos apsauga taps dar aktualesnė.

Kitas parodos organizatorius - Vokietijos bendrovė "IEG-Solingen" kartu su "IEC-Berlin" įrengė Vokietijos federalinį informacinį stendą, kuriame bus pristatytos ne tik bendrovės, parduodančios gatavą produkciją, bet ir įmonės, norinčios surasti partnerių bendrai gamybai, kooperacijai bei naujų technologijų diegimui.

Bendras parodos plotas - 6,7 tūkst. kvadratinių metrų.

Įėjimas į parodą "Balttechnika 2000", kurioje tikimasi sulaukti kuo daugiau specialistų, potencialių klientų ir verslo partnerių, yra nemokamas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Neturintiems namų – naujas projektas (26)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.

Sąžiningi pirkėjai JAV parduotuvei grąžino rastus 10 tūkst. dolerių (1)

Vienoje iš parduotuvių šiaurinėje Niujorko dalyje pirkinių vežimėlyje buvo rasta beveik 10 tūkstančių dolerių.

V. Vasiliauskas: euro zonos augimas – ne toks, kokio norėtųsi (3)

Euro zona po truputį auga, nors augimas nėra toks, kokio visiems norėtųsi. Sako Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (9)

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (3)

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.