"Ekranas" uždirbo 15,5 karto daugiau nei pernai

 (4)
Šeštą vietą pagal devynių mėnesių pardavimus tarp didžiausių Lietuvos įmonių užimanti Panevėžio kineskopų bendrovė "Ekranas" per vienuolika šių metų mėnesių uždirbo 55,8 mln. litų neaudituoto grynojo pelno - 15,5 karto daugiau nei pernai tuo pat metu.
1999-ųjų sausio-lapkričio mėnesiais įmonės neaudituotas grynasis pelnas buvo 3,6 mln. litų.

Lapkričio mėnesį "Ekranas" uždirbo 5,4 mln. litų.

Kineskopų bendrovės pardavimai per vienuolika mėnesių buvo 403 mln. litų, arba 1,6 karto didesni nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (250,7 mln. litų), BNS pranešė "Ekrano" Investicijų skyriaus viršininkė Angelija Zokaitienė.

Įmonės finansų ir ekonomikos direktorius Jonas Makūnas BNS teigė, kad įmonės rezultatai būtų dar geresni, jei ne euro kurso svyravimai.

"Šiais metais dėl euro kurso svyravimų netekome apie 5 proc. pajamų", sakė J. Makūnas.

Didinti pardavimus Europoje "Ekranui" leidžia ne tik laimėta byla prieš Europos Komisiją, bet ir tai, kad po Pietryčių Azijos krizės atsigavę gamintojai sugrįžo į savo rinką.

Prognozuojama, kad šiemet įmonės apyvarta pasieks 420 mln. litų (pernai - 279,4 mln. litų), o pelnas - 60 mln. litų (2,7 mln. litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Įspūdingas skirtumas: lietuviams nemokama banko paslauga užsienietei kainavo 200 eurų (68)

Į Lietuvą dirbti atvykusiai vietnamietei Minh Thuy Nguyen už sąskaitos atidarymą teko pakloti 200 eurų. Nors jai atstovaujantis advokatas Antantas Damulis dėl tokios didelės kainos piktinosi, „Swedbank“ atstovas spaudai Saulius Abraskevičius išaiškino, kad jokios klaidos čia nėra.

S. Skvernelis: bandymas parodys, ar pašto pertvarka vyks visoje Lietuvoje (7)

Valstybės valdomo Lietuvos pašto bandymas, sumažinus pašto skyrių kai kuriuose rajonuose, parodys, ar pertvarka vyks visoje Lietuvoje, sako premjeras Saulius Skverelis.

Pristatė, ką žada keisti vasarą įsigaliosiančiame Darbo kodekse (40)

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija susitarimų Trišalėje taryboje pagrindu parengė Darbo kodekso, Užimtumo įstatymo, Nedarbo socialinio draudimo įstatymo pakeitimo projektus ir teikia juos derinti suinteresuotoms institucijoms, socialiniams partneriams ir visuomenei, rašoma ministerijos pranešime spaudai.

D. Mockaus milijonas – ne taip lengvai pasiekiamas (236)

Paaiškėjus, kad Vokietijoje galimai rastas originalus Lietuvos Nepriklausomybės Aktas, prisimintas koncerno „MG Baltic“ pažadas sumokėti 1 mln. Eur už jo grąžinimą valstybei.

Apgaulė, kuria patikėjo turtingieji: suklaidino patikimo teisininko ir verslininko įvaizdis (28)

Metų metus verslininkus mulkinęs anksčiau advokato padėjėju dirbęs 35 metų teisininkas Paulius Putkis sugebėjo apgauti daugybę žmonių, kai iš jų įvairių projektų įgyvendinimui skolinosi dideles pinigų sumas, nors tuo metu jau ir žinojo, kad jų net negalės grąžinti.