"Ekranas" uždirbo 15,5 karto daugiau nei pernai

 (4)
Šeštą vietą pagal devynių mėnesių pardavimus tarp didžiausių Lietuvos įmonių užimanti Panevėžio kineskopų bendrovė "Ekranas" per vienuolika šių metų mėnesių uždirbo 55,8 mln. litų neaudituoto grynojo pelno - 15,5 karto daugiau nei pernai tuo pat metu.
1999-ųjų sausio-lapkričio mėnesiais įmonės neaudituotas grynasis pelnas buvo 3,6 mln. litų.

Lapkričio mėnesį "Ekranas" uždirbo 5,4 mln. litų.

Kineskopų bendrovės pardavimai per vienuolika mėnesių buvo 403 mln. litų, arba 1,6 karto didesni nei pernai tuo pačiu laikotarpiu (250,7 mln. litų), BNS pranešė "Ekrano" Investicijų skyriaus viršininkė Angelija Zokaitienė.

Įmonės finansų ir ekonomikos direktorius Jonas Makūnas BNS teigė, kad įmonės rezultatai būtų dar geresni, jei ne euro kurso svyravimai.

"Šiais metais dėl euro kurso svyravimų netekome apie 5 proc. pajamų", sakė J. Makūnas.

Didinti pardavimus Europoje "Ekranui" leidžia ne tik laimėta byla prieš Europos Komisiją, bet ir tai, kad po Pietryčių Azijos krizės atsigavę gamintojai sugrįžo į savo rinką.

Prognozuojama, kad šiemet įmonės apyvarta pasieks 420 mln. litų (pernai - 279,4 mln. litų), o pelnas - 60 mln. litų (2,7 mln. litų).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Garso inžinierius iš Estijos: ne parduodame kolonėlės, o jūsų namuose rengiame koncertus (3)

Garso inžinierius iš Estijos Alfredas Vasilkovas daugiau nei 30 metų bando sukurti pačią geriausią garso sistemą visame pasaulyje. Dabar vyras sako, kad jo svajonė pradėjo pildytis.

Du trečdalius Baltarusijos išleistų obligacijų nupirko amerikiečių investuotojai (30)

Didelę dalį euroobligacijų, kurių Baltarusija išplatino po daugiametės pertraukos, nupirko amerikiečių investuotojai.

„JPMorgan Chase“ perspėja: po ilgos tylos laikotarpio laukia dideli svyravimai (4)

Pasaulinėse finansų rinkose neįprastai ilgą laiką buvo fiksuojama santykinė ramybė, ir tai reiškia, kad investuotojai turėtų ruoštis svyravimų laikotarpiui, mano amerikiečių banko „JPMorgan Chase“ ekspertai.

Šią savaitę biržoje didesnio dėmesio sulaukė Šiaulių banko akcijos

„Nasdaq“ Vilniaus biržoje šią savaitę vyravo ramios nuotaikos, aktyviau prekiauta Šiaulių banko akcijomis, kurių perleista daugiau kaip už 750 tūkst. eurų. Iš kitų įmonių tik „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) vertybinių popierių apyvarta buvo didesnė kaip 100 tūkst. eurų.

Braškės ir avietės JK dėl „Brexit“ gali brangti (18)

Braškių, aviečių ir kitų uogų kainos Didžiojoje Britanijoje gali gerokai pabrangti po šalies išstojimo iš Europos Sąjungos, kuomet nutrūks darbo jėgos srautas iš žemyninės Europos šalių, teigiama Britanijos vasaros vaisių augintojų asociacijos (BSF) užsakymu parengtoje ataskaitoje.