Didžiausias darbo užmokestis ir pensijos - Estijoje

 (1)
Sausio mėnesį Lietuvoje buvo didžiausias Baltijos šalyse minimalus darbo užmokestis, tačiau senatvės pensija čia ir toliau yra mažiausia.
Statistikos departamentas pranešė, kad Lietuvoje minimalus darbo užmokestis praėjusį mėnesį buvo 107,5 JAV dolerio (430 litų). Latvijoje jis buvo 85,8, Estijoje - 90,8 JAV dolerio.

Didžiausias vidutinis darbo užmokestis ketvirtąjį 1999 metų ketvirtį buvo Estijoje - 318,3 JAV dolerio. Antroji pagal šį rodiklį buvo Lietuva - 273,9 JAV dolerio, trečioji Latvija - 254,7 dolerio.

Didžiausią vidutinę senatvės (nedirbančio pensininko) pensiją - 102,8 JAV dolerio - ketvirtąjį ketvirtį gavo Estijos pensininkai. Kiek mažiau - 102,2 dolerio gavo Latvijos (dirbantys ir nedirbantys pensininkai), 77,8 dolerio - Lietuvos pensininkai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (11)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (42)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (48)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.