"Delfi" ir BNS - Estijos internetinės reklamos rinkos lyderiai

Interneto reklamos paslaugų Estijoje apyvarta 1999-aisiais buvo 5 mln. kronų, tvirtina Estijos verslo laikraštis "Aripaev".
Jo duomenimis, rinkos lyderiai pernai buvo bendrovei "Microlink" priklausę "Delfi" ir naujienų agentūros "Baltic News Service" interneto vartai (portalai), kurių teikiamų reklamos paslaugų apyvarta siekė po 1,3 mln. kronų.

Lyderių įkandin sekė laikraščio "Postimees" (350 tūkst. kronų), bendrovių XXL (247 tūkst. kronų), "OK Jutukas" (150 tūkst. kronų), "Kuldne B o=rs" (120 tūkst. kronų), laikraščių "Eesti Paevaleht" (70 tūkst. kronų) ir "Aripaev" (60 tūkst. kronų) interneto vartai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (38)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (109)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.