Daugėja pajamų iš katalogų

Katalogų rinka plečiasi, o iš jų gaunamų pajamų daugėja.
Tai patvirtino rinkos tyrimų bendrovės UAB "SIC rinkos tyrimai" atlikta įmonių apklausa.

"Nors telefoninėmis tarnybomis ir spauda vartotojai dažniausiai naudojasi ieškodami verslo informacijos, vis didesnę rinkos dalį atsiriekia ir katalogai",– teigia Edmundas Bražėnas, UAB “SIC rinkos tyrimai” rinkodaros vadovas.

Katalogų reklama Lietuvoje gauna apie 10% visų reklamai skiriamų pinigų, o rikiuojasi ji po televizijų (51%) ir laikraščių (28%) reklamos, rodo informacinių verslo tarnybų ir katalogų naudotojų tyrimas.

Anot Gražinos Zizienės, UAB "Telemedia" rinkodaros direktorės padėjėjos, katalogų rinkos dalis 1999 m. siekė 30 mln. Lt, šiemet ji turėtų augti.

Pagal minėtą tyrimą, apie 60% apklaustų Lietuvos įmonių nurodė, kad pirko reklamą didžiausiame verslo informacijos kataloge “Visa Lietuva” ir 1999 m., ir 2000 m.

Be to, pasak Edmundo Bražėno, reklamos davėjai pirmiausia renkasi visą Lietuvą apimančius katalogus, toliau eina specializuoti (29%), regioniniai (14%) ir tarptautiniai katalogai (5%).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (38)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.