"Danisco sugar" laukia valdžios sprendimo

"Danisco sugar" generalinis direktorius Michael Persson (Michaelis Personas) trečiadienį spaudos konferencijoje pareiškė, jog dabar jie laukia Vyriausybės sprendimo dėl baltojo cukraus kvotos dydžio sanuojamam "Marijampolės cukrui".

Neseniai Vyriausybės kancleris Petras Auštrevičius pavedė Marijampolės apskrities viršininkui Kostui Jankauskui kontroliuoti Marijampolės fabriko veiksmus po to, kai buvo pranešta, jog jau viršytas runkelių kiekis, būtinas pagaminti sanavimo plane numatytiems 22 tūkst. tonų baltojo cukraus.

Kaip BNS sakė K. Jankauskas, Marijampolės fabrikas su runkelių augintojais jau pasirašė sutartis dėl 26 tūkst. tonų baltojo cukraus gamybos.

"Marijampolės cukrų" sanuojančios firmos "Arvi" generalinis direktorius Vidmantas Kučinskas tada BNS sakė, jog jie sieks tik didinti gamybą, o ne ją mažinti.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (815)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (233)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.