Danai nori skraidyti į Palangą

Danijos oro bendrovė "Mur Air" svarsto galimybę atidaryti naują oro liniją Kopenhaga-Palanga.
Danijos bendrovės delegacija penktadienį susitiko su Palangos oro uosto bei Klaipėdos apskrities administracijos vadovybe.

"Mur Air" prezidentas ir savininkas Knutas Lindau teigė, kad projektą įgyvendinti pavyks dar šiemet ir skrydžiai galėtų prasidėti balandžio-birželio mėnesiais.

Vienintele kliūtimi sparčiam projekto įgyvendinimui danai mato daugybės Europos Sąjungos (ES) reikalavimų suderinimą, nes Lietuva nėra ES narė.

Lietuva su Danija turi kitą oro liniją - iš Palangos į Danijos miestą Bilundą skrenda oro bendrovės "Lietuva" lėktuvai.

Klaipėdos apskrities viršininkas Laisvūnas Kavaliauskas teigė, kad nauja oro linija atvertų vartus į sparčiai besivystantį Klaipėdos regioną.

Palangos oro uosto direktorius Leonas Kvietkauskas sakė, kad besiplečiančiam Palangos oro uostui būtinas "patogus" oro reisas į Vakarus. Dabar į Danijos sostinę galima nuskristi tik iš Vilniaus.

"Lietuva" iš Palangos skraido taip pat į Švedijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos, Rusijos, Anglijos, Olandijos, Prancūzijos oro uostus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (844)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (233)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (9)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (5)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.