„Jūsų pateikta informacija yra asmeninė E. Masiulio pozicija, kurios aš negaliu vertinti ar komentuoti. Primenu, kad su kolega R. Kurlianskiu iki šiol nesu matęsis ar kalbėjęs, todėl jo veiksmų vertinti, remiantis trečiojo asmens žodžiais, negaliu“, - sakė D. Mockus, BNS paprašytas įvertinti galimus jo verslo partnerio ir E. Masiulio neoficialius finansinius sandorius ir galimą poveikį R. Kurlianskio vadovaujamos koncerno žiniasklaidos grupės reputacijai.

„MG Baltic“ prezidento komentarą BNS perdavė jo atstovas ryšiams su visuomene.

D. Mockui ir R. Kurlianskiui teisėsauga uždraudė bendrauti, vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl galimos politinės korupcijos.

Jame įtarimai prekyba poveikiu, kyšininkavimu ir neteisėtu praturtėjimu pareikšti E.Masiuliui, o R. Kurlianskis sulaukė įtarimų papirkimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi.

Teisėsauga įtaria, kad E.Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį. E.Masiulis šią savaitę pareiškė iš R. Kurlianskio ėmęs 90 tūkst. eurų paskolą, už kurią ketino pirkti nekilnojamąjį turtą Nidoje ir verstis jo nuoma. Tačiau paskola nepatvirtinta notaro.

R. Kurlianskis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimos politinės korupcijos kaip specialusis liudytojas buvo apklaustas „MG Baltic“ valdybos narys Romanas Raulynaitis. Pagal Lietuvos įstatymus, specialiaisiais liudytojais apklausiami asmenys, kai yra duomenų apie jų padarytą nusikaltimą, bet jų nepakanka, kad būtų galima pareikšti įtarimus.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (56)