"Continental" vėl teikia vilčių Lietuvai

 (2)
Viena iš didžiausių pasaulyje padangų gamintojų – Vokietijos kompanija "Continental", pareiškusi ketinimus dalį savo gamybos kelti į pigesnės darbo jėgos šalis Europoje, vėl žvalgosi Lietuvoje.
"Kalbėjau su vienu iš "Continental" vadovų, kuris kuruoja šį regioną. Supratau, kad jie turi naujų idėjų ir planų. Smulkiau apie juos žadame šnekėti liepos 6 –7 d. Hanoveryje, kur yra "Continental" būstinė. Tomis dienomis "Expo 2000" viešės oficiali Lietuvos delegacija – Premjeras Andrius Kubilius susitiks su verslo atstovais. Manau, kad tada "Continental" pateiks savo pasiūlymus", – prognozuoja Gediminas Miškinis, Ūkio ministerijos viceministras. Jo žiniomis, vokiečių padangų gamintojai turi konkrečių investicinių planų, kurie galėtų būti realizuoti Lietuvoje.

Austrijos laikraštis "Wirtschafts Blatt" rašo, jog "Continental" vadovas Stefanas Keselis (Stephan Kessel) koncerno akcininkams pranešė, kad artimiausioje ateityje 40% padangų gamybos turėtų būti perkelta į pigios darbo jėgos kraštus Rytų ir Centrinėje Europoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (4)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (43)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.