„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Sumažėjo verslo skolų suma

Birželio mėnesį, palyginti su geguže, įmonių pradelstų skolų portfelis už paslaugas ir prekes į kreditą sumažėjo 16 mln. EUR ir laikotarpio gale sudarė 1,38 mlrd. EUR.

R. Dargis. Senovės idiotai ir mūsų šiandienos laimė (1)

Žodis „idiotas“, šiandien vartojamas nemandagiai apibūdinti kvailus žmones, senovės Graikijoje buvo naudojamas įvardinti valstybės reikalams abejingus, tik savimi susidomėjusios asmenis.

J. Rojaka. Sumenkęs gyventojų pasitikėjimas vartojimo neapribos

Nepaisant šiek tiek pablogėjusio bendro vartotojų pasitikėjimo rodiklio (nuo -7 birželį iki -8 liepą), gyventojai gerokai optimistiškiau vertina ateitį nei pernai (kuomet buvo fiksuojamas -14). Geriau nei prieš metus yra vertinamos visos pagrindinės rodiklio komponentės – finansinė namų ūkio padėtis, šalies ekonominė padėtis, nedarbo rizika ir galimybė sutaupyti.

Lietuvių pagalbos šauksmas iš Kirgizijos kalnų atnaujinta 14.28 (71)

Lietuvių grupė, keliaujanti Tian Šanio kalnuose, Kirgizijoje, dar laukia pagalbos. Primename, kad kalnuose po akmenų griūties žuvo viena lietuvė.

Rusija tuoj keis kryptį (269)

Rusijos centrinis bankas, kuris, anot užsienio analitikų, pastaruosius du mėnesius klaidinęs investuotojus, galimai keis taktiką. Rublio kursas ir toliau smunka, artimiausias posėdis dėl palūkanų normos vyks po trijų dienų, rašo naujienų agentūra „Bloomberg“.