„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

V. Baltraitienė: einant į JAV rinką reikia investuoti į rinkodarą (1)

Eidami į JAV rinką Lietuvos mėsos ir pieno perdirbėjai turės daugiausiai dėmesio skirti rinkodarai, sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

Šių metų kruizinis sezonas - rekordinis

Prognozuota, kad šiemet Klaipėdoje kruizinių laivų sezono metu jais atplauksiančių turistų skaičius bus apie 10 tūkstančių mažesnis nei pernai, tačiau sezonas tapo visų laikų rekordiniu keleivių atžvilgiu - sulaukta 50 laivų ir apie 60 tūkst. keleivių, rašo portalas VE.lt.

„Air France“ vadovai pabėgo iš susitikimo per incidentą su įpykusiais darbuotojais (3)

Du Prancūzijos bendrovės „Air France“ vadovai buvo priversti sprukti iš susitikimo, kuriame buvo aptariamas masinis darbo vietų mažinimas, po to, kai į posėdžių salę su plakatais ir vėliavomis įsibrovė įpykusi minia protestuotojų, vienam iš įmonės vadovų buvo suplėšyti marškiniai, informuoja BBC.

Euro zonos ministrai ragina Graikiją vykdyti reformas (6)

Pirmadienį euro zonos finansų pareigūnai paragino Graikiją kuo sparčiau įgyvendinti mainais už finansinę paramą prisiimtas reformas.

JAV ir 11 šalies partnerių pasiekė TPP susitarimą (12)

JAV, Japonija ir dar 10 kitų Ramiojo vandenyno regiono šalių pasirašė kontroversišką Ramiojo vandenyno regiono partnerystės (TPP) susitarimą, informuoja BBC.