„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
 
45
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

ES sprendimas suerzino Maskvą

2015 sausio mėn. 30 d. 14:20
Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų sprendimas dar bent pusmečiui palikti galioti sankcijas, paskelbtas Rusijai dėl jos vaidmens Ukrainos konflikte, ir išplėsti subjektų, kuriems taikomos varžomosios priemonės, sąrašą, yra nuviliantis, penktadienį pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministerija.

Rusija žada pagalbą Baltarusijai (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 14:10
Aleksandras Lukašenka, Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Rusijos finansų ministras Antonas Siluanovas pranešė, kad Rusija svarstytų galimybę Baltarusijai pasiūlyti papildomą pagalbą "krizės atveju".

Rusija stabdo planus dėl gaminių iš Europos (9)

2015 sausio mėn. 30 d. 13:45
Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnyba („Rosselchoznadzor“) sustabdė planus tikrinti kiaulienos gamintojus keliose Europos šalyse, kurioms ketino leisti eksportuoti mėsos produktus į Rusiją, kai tik pasibaigs dalinis jų embargas.

Rusijos centrinis bankas netikėtai sumažino bazinę palūkanų normą (5)

2015 sausio mėn. 30 d. 13:38
Rusijos centrinis bankas netikėtai sumažino bazinę palūkanų normą iki 15 proc. Apie tai informuojama Centrinio banko pranešime spaudai.

Euro zonoje prasidėjo permainos: dabar džiugina, vėliau gąsdins (18)

2015 sausio mėn. 30 d. 13:13
Negalutiniais Europos Sąjungos statistikos agentūros "Eurostat" duomenimis, šių metų sausį euro zonoje fiksuojama -0,6 proc. defliacija, vartojimo kainos 2014 m. gruodį sumažėjo 0,2 proc.