„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Vyriausybė - prieš nelietuviškus įmonių pavadinimus (17)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:17
Vyriausybė trečiadienį patvirtino neigiamą išvadą grupės Seimo narių iniciatyvai leisti registruoti įmonių ir organizacijų pavadinimus visomis lotyniškomis - ne tik lietuviškomis – raidėmis.

Sulaikė mokesčių inspektorių (9)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 13:41
Sulaikė mokesčių inspektorių
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai sulaikė kyšininkavimu ir dokumentų klastojimu įtariamą Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotoją ir jam talkinusį buvusį inspekcijos darbuotoją.

A. Maldeikienė: šita valstybė paprasčiausiai užsidarys (301)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 14:24
Aušra Maldeikienė
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Ekonomistė Aušra Maldeikienė „Žinių radijui“ nurodė, kad Lietuvos valstybės nelaukia šviesi ateitis – emigracija didėja, jaunimo mažėja, darbuotojams esą mokami grašiai, o bedarbiai išvis, anot jos, yra stigmatizuojami.

„Zara" savininkės pelnas smuko net ir augant pardavimams (2)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 12:04
Zara
AP/Scanpix
Ispanijos įmonė "Inditex", valdanti mažmeninės prekybos drabužiais tinklą "Zara", paskelbė, kad jos pelnas pirmąjį šių metų pusmetį smuko. Apie tai praneša BBC.

Vienas po kito „ne“ dėl D. Grybauskaitės veto (24)

2014 rugsėjo mėn. 17 d. 11:13
Seimo Ekonomikos komitetas nepritarė prezidentės veto dėl konkurencijos pažeidimų. Parlamentas buvo sušvelninęs baudas didelėms įmonėms už grubius konkurencijos pažeidimus, tačiau Dalia Grybauskaitė pataisas vetavo.