„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (45)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Lietuva – vis dar grynųjų pinigų šalis

Lietuvos gyventojų finansiniai įpročiai sparčiai keičiasi – šių metų sausį–balandį, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu pernai, atsiskaitymų mokėjimo kortelėmis padaugėjo 30,1 proc., o atsiskaitymų kortelėmis apyvarta išaugo beveik penktadaliu, rodo DNB banko duomenys. Tačiau net ir dabar Lietuva – vis tiek grynųjų šalis, rašoma pranešime spaudai.

Graikijoje tuštėja bankai (1)

Graikijos bankuose laikomų indėlių apimtys smuko žemiausiai per pastarąjį dešimtmetį, rodo naujausia penktadienį paviešinta statistika. Graikai sunerimę dėl sunkiai į priekį judančių naujosios vyriausybės derybų su savo tarptautiniais kreditoriais, todėl nemaža indėlių dalis atsiimama, praneša AP.

Šveicarijos ekonomika traukiasi

Pirmąjį šių metų ketvirtį Šveicarijos ekonomika susitraukė pirmą kartą per pastaruosius 4,5 metų. Šveicarijos franko sustiprėjimas neigiamai paveikė šalies farmacijos ir įrenginių pramonės prekių paklausą užsienyje. Apie tai praneša "Dow Jones".

JAV ekonomika greičiausiai susitraukė (3)

Jungtinių Valstijų ekonomika greičiausiai susitraukė pirmąjį šių metų ketvirtį. Nemažą neigiamą įtaką jai padarė neįprastai stiprus snygis ir sustiprėjęs JAV doleris. Tiesa, po pirmųjų trijų šių metų mėnesių ūkio sferos aktyvumas vidutiniškai atsigavo. Apie tai praneša "Reuters".

Įspėja apie naują sukčių taktiką (9)

„Swedbank“ įspėja apie telefoninių sukčių pradėtą taikyti naują taktiką. Policijos pareigūnais prisistatę apsimetėliai gyventojų teiraujasi, ar artimiausiu metu jie bankomatuose gryninosi pinigų. Išgirdę teigiamą atsakymą, sukčiai informuoja, kad neva pinigai yra padirbti, policija atlieka ikiteisminį tyrimą, todėl tariami pareigūnai atvyks paimti banknotų, jog būtų atlikta jų ekspertizė.