„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Pirmieji D. Trumpo ir H. Clinton televizijos debatai sumušė žiūrimumo rekordą

Pirmuosius televizijos debatus tarp Respublikonų partijos kandidato JAV prezidento rinkimuose Donaldo Trumpo ir Demokratų partijos kandidatės Hillary Clinton stebėjo 84 mln. JAV televizijos žiūrovų ir pagerino prieš 36 metus pasiektą rekordą. Jis priklausė Jimmy Carteriui ir Ronaldui Reaganui, kurių debatus 1980 metais žiūrėjo 80,6 mln. televizijos žiūrovų, skelbia agentūra BBC.

Nyderlandų ekspertė atskleis lietuviams, kaip įveikti inovatyvaus verslo iššūkius

Inovatyvūs sprendimai yra ne tik šiuolaikinio verslo varomoji jėga, tačiau ir daug iššūkių kelianti sritis. Kaip įveikti teisinius barjerus, žmonių nenorą keistis ir specialistų trūkumą, jau aštuntą kartą Ūkio ministerijos trečiadienį organizuojamoje tarptautinėje konferencijoje „Inovacijos: ateitis prasideda šiandien“ pasakos Nyderlandų inovatyvaus verslo konsultantė Daphne Evers.

Žada keisti šio Seimo priimtą Darbo kodeksą. Ką taisys? (30)

Kitos kadencijos Seime gali pasikeisti jėgų balansas naujojo Darbo kodekso atžvilgiu, jei rinkėjai palaikytų jį nepalankiai vertinančias politines jėgas. Portalas LRT.lt domisi, ką naująjį Darbo kodeksą kritikavusių partijų – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei Antikorupcinės N. Puteikio ir K. Krivicko koalicijos kandidatai keistų prieštaringai vertinamame Darbo kodekse.

B. Bradauskui tinka vienintelis įrodymas: jei žmonės mes gerti, nes reikia parodyti pasą (253)

Seimas nutarė keisti Alkoholio kontrolės įstatymą, kad prekybininkai nereikalautų asmens tapatybės dokumentų iš visų perkančiųjų alkoholį. Kodėl prekybininkų veiksmai taip supykdė politikus, kad už šią pataisą balsavo net 92 parlamentarai?

Jungtinė Karalystė ketina sudaryti su Turkija naują sutartį (8)

Jungtinė Karalystė (JK), nusprendusi pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES), sudarys naują sutartį dėl laisvosios prekybos su Turkija, antradienį per vizitą Ankaroje pareiškė britų užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas.