„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę

 (45)
„Čili“ į naujų savininkų rankas - jau gegužę
© A.Didžgalvio nuotr.

Gruodžio mėnesį pasklidus informacijai, kad „Čili Holdings“ bendrovės restoranų ir kavinių tinku domisi investuotojai, kol kas „Čili pica“, „Čili Kaimas“, „Čili Kinija“, „Tokyo“ ir „Tokyo China“ lieka senų savininkų rankose. Tačiau „Ltk Capital“, kuriam priklauso tinkas, atstovas teigė, kad derybos su besidominčiais verslininkais gali užsibaigti gegužės mėnesį.

„Susidomėjusių turime, tačiau porai mėnesių jokios informacijos neturėsime. Žadame šnekėtis, žiūrėti, ar pasiūlymai pakankamai rimti“, - kalbėjo „Ltk Capital“ valdybos narys Dainius Kalina.

Pašnekovas nenorėjo komentuoti, ar „Čili Holdings“ domisi lietuviškas ar užsienio kapitalas.

DELFI primena, kad pagrindinis „Ltk Capital“ akcininkas yra verslininkas Tadas Karosas. Taip pat jis yra bendrovės valdybos pirmininkas.

Prieš pusantro mėnesio pasikeitė ir „Čili Holdings“ generalinis direktorius. Juo tapo Vaidas Strolė, kuris pakeitė Darių Masionį.

www.DELFI.lt
 
45
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Verslo naujienos

Suskaičiavus, kaip sekėsi Lietuvos ekonomikai – plojimai verslininkams (10)

2014 liepos mėn. 30 d. 11:10
Šių metų antrąjį ketvirtį šalies bendrasis vidaus produktas (BVP) siekė 31 316 mln. litų to meto kainomis, praneša Lietuvos statistikos departamentas.

Prekybos centre „Ikea“ - pokyčiai (16)

2014 liepos mėn. 30 d. 10:58
Prekybos centre „Ikea“, kuris įsikūręs Vilniuje, - pokyčiai.

„Sodros“ ir VMI tuoktuvėms – L. Graužinienės kritika (17)

2014 liepos mėn. 30 d. 10:17
Seimo pirmininkė Loretai Graužinienė priekaištauja, kad idėja apie „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) ir Muitinės departamento sujungimą nebuvo derinta su valdančiosios koalicijos partneriais.

Rusijos ekonomika: nuo vilko - ant meškos? (5)

2014 liepos mėn. 30 d. 09:16
Praėjusios savaitės pabaigoje Rusijos centrinio banko nuo 7,5 iki 8 proc. padidintos bazinės palūkanų normos gali smogti pozityviems pokyčiams Rusijos ekonomikoje, teigia "Vnešekonombank" vadovo pavaduotojas Andrejus Klepačas.

R. Dargis: šiandien yra kritinis laikas interviu (35)

2014 liepos mėn. 30 d. 10:24
Nors gerai išnaudojome praeitą ES struktūrinės paramos etapą – technologiškai perginklavome įmones, yra investuota į savivaldybių infrastruktūras, viešųjų erdvių tvarkymą – ateityje gresia nemenkos bėdos.