Čekijos didmiestyje uždrausta teikti „Uber“ paslaugas

 (10)
Antro pagal dydį Čekijos miesto Brno vietinis teismas antradienį nusprendė uždrausti pavėžėjimo paslaugos teikiančios įmonės „Uber“ veiklą mieste, praneša „Associated Press“.
© Shutterstock

Brno apygardos teismas nusprendė uždrausti „Uber“ po to, kai šios kompanijos veikla pasiskundė vietinė taksi kompanija, o ją palaikė miesto taryba.

Nuo vasario 1 dienos Brno mieste veikianti „Uber“ sprendimą gali apskųsti.

Antradienį paskelbtame pranešime Brno miesto taryba teigia nesanti prieš mobiliąsias programėles bei naujoviškas taksi paslaugas, bet pažymi, kad jos turi atitikti įstatymus.

„Uber“ teigia nesanti paprastas taksi paslaugas teikianti kompanija, bet Brno teismas nusprendė kitaip.

„Uber“ paslaugos taip pat yra uždraustos ir kai kuriuose kituose Europos miestuose, bet Čekijos sostinėje Prahoje „Uber“ veikia toliau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Žada nenaikinti lengvatų šildymui ir viešbučiams (5)

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata centriniam šildymui ir viešbučiams išliks, o siūlomą tarifo dydį Vyriausybė paskelbs kitą savaitę.

„Entafarmos“ apyvarta pernai augo beveik trečdaliu iki 53,3 mln. eurų

Didžiausia Baltijos šalyse farmacinės logistikos paslaugų bendrovė „Entafarma“ praėjusiais metais gavo 53,297 mln. eurų pajamų - 29,6 proc. daugiau nei 2015 metais, kai įmonės apyvarta buvo 41,113 mln. eurų.

„Valstiečių“ vadovai Seime aptars kitų metų biudžeto projektą (3)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderiai trečiadienį Seime aptars artėjančios rudens sesijos klausimus, rengiamą kitų metų biudžeto projektą.

Nuo kitos savaitės vėl keisis eismo tvarka Vilniaus senamiestyje (39)

Po diskusijų su sostinės senamiesčio gyventojais ir verslininkais, miesto savivaldybė nusprendė, kad vienoje svarbiausių arterijų eismas bus leidžiamas darbo dienomis, o savaitgaliais bus ribojamas kaip Gedimino prospekte.

Dalyje „Maximos“ parduotuvių pirkėjai pasigedo kai kurių prekių (105)

Į mažuose miesteliuose įsikūrusias „Maxima“ parduotuves kone savaitę neatkeliauja kai kurios prekės, todėl tuštėja lentynos, stinga produktų.