Čekijos didmiestyje uždrausta teikti „Uber“ paslaugas

 (10)
Antro pagal dydį Čekijos miesto Brno vietinis teismas antradienį nusprendė uždrausti pavėžėjimo paslaugos teikiančios įmonės „Uber“ veiklą mieste, praneša „Associated Press“.
© Shutterstock

Brno apygardos teismas nusprendė uždrausti „Uber“ po to, kai šios kompanijos veikla pasiskundė vietinė taksi kompanija, o ją palaikė miesto taryba.

Nuo vasario 1 dienos Brno mieste veikianti „Uber“ sprendimą gali apskųsti.

Antradienį paskelbtame pranešime Brno miesto taryba teigia nesanti prieš mobiliąsias programėles bei naujoviškas taksi paslaugas, bet pažymi, kad jos turi atitikti įstatymus.

„Uber“ teigia nesanti paprastas taksi paslaugas teikianti kompanija, bet Brno teismas nusprendė kitaip.

„Uber“ paslaugos taip pat yra uždraustos ir kai kuriuose kituose Europos miestuose, bet Čekijos sostinėje Prahoje „Uber“ veikia toliau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

Kuo naudingos nuotolinio darbo sutartys? (3)

„Pagrindinė nuotolinio darbo sutarties, kaip darbo sutarties rūšies, idėja yra ta, kad darbuotojas dirba ne darbovietėje, kur įprastai kiekvieną dieną važiuoja jo kolegos, bet namie arba bet kurioje kitoje vietoje“, – apie nuotolinio darbo sutarčių ypatumus pasakoja Vilniaus universiteto Teisės fakulteto lektorė, advokatė dr. Vida Petrylaitė.

Alkoholio draudimų mastas: neliktų pusšimčio vilniečiams įprastų vietų, pajūris ištuštėtų (221)

Ištuštėjęs, be daugumos lauko kavinių likęs Vilniaus senamiestis, ir tuščias Lietuvos pajūris. Toks vaizdas taptų realybe, jei Seimas priimtų Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kadangi nestacionarių lauko kavinių tiesiog neliktų.

Prieš uždarymą pirkėjai nušlavė Mindaugo „Maximą“ (53)

Sekmadienį buvo uždaryta viena pirmųjų ir didžiausių „Maxima“ parduotuvių, kurioje buvo galima apsipirkti visą parą. Pirkėjai tiesiog nusiaubė prieš atnaujinimui uždarytą prekybos centrą.

G. Paluckas planus drausti alkoholį festivaliuose pavadino absurdu (148)

Naujasis valdančios socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas sako, jog noras uždrausti alkoholio prekybą masiniuose renginiuose ir festivaliuose yra absurdiškas bei nepadėtų kovoje su alkoholizmu.

Lietuvoje užregistruotas 0,3 proc. BVP biudžeto perteklius (10)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ patikslintais duomenimis, 2016 metais, palyginti su 2015 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, tiek euro zonoje, tiek visoje ES valstybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis ir valstybės skolos ir BVP santykis sumažėjo.