Britanijos interneto vartotojams siūlomas spartus ryšys

 (1)
Didžiosios Britanijos gyventojai nuo liepos mėnesio galės naudotis sparčiu ir nenutrūkstančiu interneto ryšiu, trečiadienį paskelbė “British Telecommunications” (BT).
Nuolatinis ryšys britams kainuos 40 svarų sterlingų (maždaug 250 litų) per mėnesį.

Tai pirmasis britų interneto paslaugų teikėjas, paskelbęs apie ketinimus teikti interneto ryšį ADSL technologija.

Naujasis “BT” padalinys “BTOpenworld” paskelbė bendradarbiaująs su 16 technologijų bendrovių ir daugiau kaip 50 turinio kūrėjų, siekiant sukurti naujus, sparčiam interneto ryšiui pritaikytus interneto vartus. Tyrimų duomenimis, spartų interneto ryšį turintis vartotojas internete praleidžia keturis kartus daugiau laiko, o interneto parduotuvėse išleidžia tris kartus daugiau pinigų, teigė “BT” atstovas.

Apie ketinimus teikti panašias paslaugas jau yra paskelbę ir “Freeserve” bei “AOL UK” bendrovės.

“BTOpenworld” paslaugomis iškart galės naudotis maždaug trečdalis didžiuosiuose miestuose gyvenančių britų. Kompanijos teigimu, susidomėjimą paslaugomis jau pareiškė 35 tūkst. vartotojų.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (26)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Rinkimų laimėtojų planai: kurie iš jų virs realybe?

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai žada kai kurių radikalių permainų. Ekonomistai nesutaria, kaip naujos valdžios darbai paveiks eilinio piliečio gyvenimą ir visos šalies ekonomiką.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (18)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (156)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.