Brangūs tautiečiai! Pirkim telekomą

Pirmadienį prasidėjo didžiausios Baltijos šalyse telekomunikacijų bendrovės "Lietuvos telekomas" galutinio privatizavimo procesas.
Valstybė birželio mėnesį šalies ir užsienio investuotojams parduos 35,03 proc. telekomo akcijų paketą.

Nuo gegužės 8-osios iki 26 dienos visi norintieji įsigyti akcijų gali registruoti savo ketinimus ir atsidaryti vertybinių popierių bei banko sąskaitas operacijoms su vertybiniais popieriais visuose Vilniaus banko filialuose bei skyriuose ir finansų maklerio įmonėje "Suprema".

Lietuvos gyventojai paraiškas pirkti akcijų galės pateikti nuo gegužės 29-osios iki birželio 7 dienos, o instituciniai investuotojai - iki birželio 9-osios.

Telekomo akcijos bus parduodamos birželio 12 dieną, o akcijų pardavimo kainos intervalas bus paskelbtas gegužės 29-ąją. Galutinė akcijų kaina bus paskelbta birželio 12-ąją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Baltarusijos turistai į Lietuvą kviečiami ne tik apsipirkti

Ketvirtadienį Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos (VTD) Baltarusijos turizmo ir žiniasklaidos profesionalus kviečia į Lietuvos sveikatos turizmo naujienų pristatymo renginį Minske.

Brangius LVŽS užmojus įmanoma įgyvendinti nedidinant valstybės skolos? (46)

Didesnės pensijos, labiau prieinamas aukštasis mokslas, ugdymo įstaigų plėtra, minimalios mėnesio algos didinimas, medikų atlyginimų kėlimas ir techninių sąlygų gerinimas – tik dalis „valstiečių“ užmojų, kurie gali kainuoti brangiai.

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (893)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Nutekinti laiškai: S. Jakeliūnas sulaukė dviprasmiškų užuominų (74)

Dirbdamas premjero Algirdo Butkevičiaus patarėju finansų klausimais, valstiečių žaliųjų kandidatas į finansų ministrus Stasys Jakeliūnas iš „Swedbank“ konsultuojančio tuometinės „Lawin“ kontoros advokato sulaukė grasinimą primenančių užuominų.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (236)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.