BNS pajamos išaugo 30 proc.

 (2)
Didžiausios Baltijos šalyse naujienų agentūros "Baltic News Service" (BNS) pajamos 1999-aisiais išaugo 30 proc., arba 2,9 mln. litų.
Antradienį akcininkų susitikime Taline patvirtinta, jog BNS pajamos 1999-aisiais buvo 12,9 mln. litų. Grupės pelnas prieš atskaičiuojant mokesčius buvo 468 tūkst. litų.

"Tai pirmas kartas, kai pelno gavo ne tik Estijos ir Latvijos, bet ir Lietuvos padalinys", sakė BNS valdybos pirmininkas George'as Shabadas (Džordžas Šabadas).

Grupė 40 proc. įplaukų gavo iš veiklos Estijoje, 25 proc. - iš veiklos Latvijoje ir 16 proc. - iš veiklos Lietuvoje.

Per praėjusius metus klientų padaugėjo 10 proc. - BNS ir toliau priklausė didžiausia rinkos dalis visose trijose Baltijos valstybėse.

Grupė taip pat yra ir didžiausia reklamos internete pardavėja Baltijos šalyse - įplaukos iš reklamos siekė 320 tūkst. litų.

Be Baltijos šalių, BNS savo biurus turi Varšuvoje, Maskvoje ir Kaliningrade, be to, naujienų agentūros korespondentai dirba Sankt Peterburge, Stokholme, Vašingtone. Iš viso 1999-aisiais agentūroje BNS dirbo 160 žmonių.

1999-aisiais BNS kartu su Baltijos šalių informacinių technologijų gigantu "Microlink" įkūrė bendrovę "Neti Varav", kuri prižiūrėjo interneto svetainę Online.ee, vėliau prisijungusią prie "Delfi" interneto svetainių šeimos.

BNS savininkai yra grupė pirmaujančių verslo informacijos institucijų, tokių kaip Suomijos ir Švedijos verslo dienraščiai "Kauppalehti" ir "Dagens Industri", JAV informacijos bendrovė "Bridge-Telerate" bei Švedijos naujienų agentūra "Direkt".

Grupė pelningai dirba jau nuo 1996-ųjų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Šiaulių banko grupės grynasis pelnas augo 2 kartus, paskolų portfelis viršijo milijardą eurų

Per devynis šių metų mėnesius ketvirtas pagal dydį tarp Lietuvoje veikiančių bankų Šiaulių bankas bei jo rezultatai reikšmingai augo. Šiaulių banko grupė uždirbo 37,0 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno – tai 2,1 karto daugiau nei atitinkamu 2015 m. laikotarpiu, kai uždirbta 17,2 mln. eurų. Šiaulių banko devynių mėnesių grynasis pelnas siekė 38,4 mln. eurų. Pernai per tą patį laikotarpį bankas uždirbo 16,6 mln. eurų.

„Swedbank" pelnas Lietuvoje augo ketvirtadaliu (17)

„Swedbank" Lietuvoje per devynis mėnesius uždirbo 74 mln. eurų grynojo pelno, arba 26 proc. daugiau nei tą patį laikotarpį prieš metus, kai grynasis pelnas siekė 59 mln. eurų.

Vilniuje vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas (1)

Antradienį Vilniuje, „Crowne Plaza“ viešbučio konferencijų salėje, vyks pirmasis tarptautinis Lietuvos oro transporto forumas, kuriame rengiasi dalyvauti iki 200 Lietuvos oro transporto politikos ir priežiūros institucijų, šalies bei užsienio transporto ir logistikos, verslo bei finansų konsultacijų ir paslaugų įmonių vadovų ir atstovų. Forumo dalyvius sveikins susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

D. Tuskas: ES ir Kanada tebemano, kad susitikimas dėl prekybos tebėra įmanomas (2)

Europos Sąjungos prezidentas Donaldas Tuskas pareiškė, kad jo ir Kanados premjero Justino Trudeau susitikimas, per kurį turi būti pasirašyta istorinė Bendrijos ir Otavos prekybos sutartis, gali įvykti kaip planuota - ketvirtadienį, nors šio pakto dar nėra pasirašiusi Belgija.

T. Povilauskas: derybose dėl koalicijos „valstiečiai“ turės švelninti pozicijas (14)

Rinkimus laimėjusi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga derėdamasi dėl koalicijos su kitomis partijomis turės sušvelninti savo poziciją dėl valstybės kišimosi į privatų verslą, sako SEB banko vyriausiasis analitikas Tadas Povilauskas, rašo „Verslo žinios“.