B.Lubys supyko

 (1)
Antradienį vykusiame LPK tarybos posėdyje didžiausio dėmesio susilaukė Bronislovo Lubio pasisakymas. LPK prezidentas labai aštriai sukritikavo prieš ketverius metus pasirašytą memorandumą su konservatoriais. Pranešimo klausėsi per 100 posėdžio dalyvių.

B.Lubys tikrąja to žodžio prasme sumalė į miltus konservatorių vyriausybių vykdomą ekonomikos politiką. LPK vadovas neslėpė nusivylimo memorandumo vykdymu. Pasak B.Lubio, įgyvendintos tik 8 jo nuostatos.

Tuo tarpu 11 punktų liko tik ant popieriaus surašyti. B.Lubys ypač piktinosi tuo, jog valdžia pirmenybę teikia užsienio verslininkams. Pramonininkai nepatenkinti ir tuo, kad konservatoriai neįvykdė įsipareigojimų mokesčių politikos srityje.

"Pastabos buvo dalykiškos, - LŽ sakė Seimo kancleris J.Razma. - Išgirdau daug konkrečių dalykų, kuriuos reikia nagrinėti". Pasak įtakingo konservatoriaus, memorandumas buvo civilizuota partijos ir verslininkų bendravimo forma. "Abiem pusėms tuo tarpu reikia fiksuoti, kiek memorandumas yra įvykdytas", - sakė J.Razma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Užkarpatės regione investuoja ir Lietuvos verslininkai

Užkarpatės regiono finansų ir ekonomikos sostinėje Mukačevėje veikia ir lietuviško kapitalo įmonių. Į gamyklą šioje Ukrainos vietoje investavę Lietuvos tekstilininkai sako, kad jau ir čia trūksta kvalifikuotos darbo jėgos. Norėdami darbuotojus išlaikyti, darbdaviai nemokamai juos vežioja ir maitina.

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (21)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (13)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (150)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.