"Bitės GSM" klientai nemokės abonentinio mokesčio

Mobiliojo ryšio tiekėja "Bitė GSM" paskelbė kompensuosianti abonentinį mokestį savo klientams, nukentėjusiems dėl ryšio sutrikimų.
"Bitė GSM" klientai antradienį rytą vėl buvo likę be ryšio - jau trečią kartą per pastarąsias 24 valandas.

Pastarąjį kartą ryšys dingo apie 10 valandą ir atsirado maždaug po pusvalandžio. Nei "Bitė GSM", nei ją aptarnaujanti viešųjų ryšių bendrovė iki to meto gedimo priežasčių nepaaiškino.

Pirmą kartą nutrūkus ryšiui, bendrovė teigė, jog, preliminariomis žiniomis, tai įvyko dėl operacinės sistemos sutrikimo.

Po ryšio nutrūkimo antradienio rytą paskelbta, kad "programiniai pakeitimai nepadėjo galutinai išspręsti problemos".

Sprendimas kompensuoti klientų nuostolius priimtas bendrovės vadovybės pasitarime antradienį.

"Bitės GSM" klientams nereikės mokėti balandžio mėnesio abonentinio mokesčio.

"Bite GSM" turi 118 tūkst. abonentų ir, jos pačios vertinimu, užima trečdalį Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos. 100 proc. įmonės akcijų priklauso Danijos bendrovei "Tele Danmark A/S".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

R. Karbauskis užsimojo prieš alkoholį: planus žada įgyvendinti per ketverius metus (342)

Seimo rinkimus laimėję „valstiečiai“ rinkėjams pažadėjo, jog pradės kovą su alkoholizmu, o viena pagrindinių partijos programoje numatytų priemonių - sukurti valstybinį alkoholio prekybos monopolį.

Atleistas J. Milius nori grįžti ir reikalauja pinigų (228)

Buvęs Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius, kurį įsibėgėjus koldūnų skandalui iš pareigų atleido Vyriausybė, rankų nenuleidžia. Jis per teismą siekia sugrįžti į pareigas ir prisiteisti pinigų.

V. Vasiliauskas: nuotolinis tapatybės nustatymas paskatintų finansų technologijų įmones ateiti į Lietuvą (8)

Galimybė nuotoliniu būdu nustatyti asmens tapatybę galėtų į Lietuvą pritraukti pasaulinių finansų technologijų bendrovių, sako Lietuvos banko (LB) vadovas.

Lobistas L. Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymą (2)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad registruotas lobistas Linas Sesickas pažeidė Lobistinės veiklos įstatymo reikalavimus, VTEK teikiamose lobistinės veiklos ataskaitose nenurodęs savo lobistinės veiklos atstovaujant Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos (NLŽVA) bei Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos (LSVKA) interesams.

Sustabdyta lobisto G. Karsoko veikla (7)

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) sustabdė Giedriaus Karsoko lobistinę veiklą. G. Karsoko lobistinė veikla sustabdyta jo paties prašymu, VTEK sprendimu į lobistų sąrašą jis buvo įtrauktas 2007-ųjų sausį.