Biržos prekyba vyko kiek įdomiau

Antradienį Nacionalinės vertybinių popierių biržos rytinė prekyba vyko įdomiau nei paprastai - rinkoje nusistovėjo devynių bendrovių akcijų kaina.
Oficialiojo sąrašo "Rokiškio sūrio" akcijų kaina nepakito ir buvo 20,60 lito. Pirkti norėta 700, parduoti pasiūlyta 327 bendrovės akcijas.

Maksimaliai - 5,00 proc. iki 3,6 lito - atpigo Panevėžio "Kalnapilio" akcijos. Tačiau jų paklausa buvo nulinė, o parduoti siūlyta 5,3 tūkst. alaus bendrovės akcijų.

Einamojo sąrašo "Lietuvos energijos" akcijų nepakitusia 5,00 litų kaina pirkti norėta 50 tūkst., parduoti pasiūlyta 6,1 tūkst. vienetų.

Panevėžio "Ekrano" akcijos pabrango 2,33 proc. iki 2,20 lito, akcijų paklausa buvo 8,5 tūkst. vienetų ir vienuolika kartų viršijo jų pasiūlą.

"Pieno žvaigždžių" akcijų kaina šoktelėjo 5,00 proc. iki 0,63 lito, o Klaipėdos "Švyturio" - 5,00 proc. iki 132,76 lito. Šių akcijų paklausa buvo atitinkamai 6,2 tūkst. ir 20 vienetų, tačiau parduodančiųjų jas neatsirado.

4,04 proc. iki 3,80 lito atpigusių Ūkio banko akcijų pirkti norėta 523, parduoti pasiūlyta 860 vienetų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (24)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (2)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (26)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (100)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (69)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.