Biržiečiai pinigų už parduotą pieną reikalaus Vilniuje

 (1)
Kaip BNS sakė Biržų rajono Pieno gamintojų asociacijos narė Gražina Samulionienė, biržiečiai nutarė piketuoti prie AB "Vilniaus pienas", nes ten dirba ir AB "Biržų pienas" administracija. "Biržų pienas" valdo "Vilniaus pieno" bendrovę.

"Šią akciją mes taikome ne Vilniaus pieninei ir nenorime jų įžeisti - mūsų reikalavimai ir peticija skirti AB "Biržų pienas" vadovui Vladui Songailai", sakė G. Samulionienė.

Kadangi kaimo žmonės užsiėmę pavasario darbais, į piketą ketina atvykti tik apie 50 Biržų rajono žemdirbių. G. Samulionienė negalėjo pasakyti, kiek žemdirbių atvyks iš kitų rajonų.

Planuojamame visos dienos mitinge žemdirbiai reikalaus pinigų už parduotą pieną.

"Tikslių duomenų mes negalime išpešti. Bendrovės valdžia mums rodo, jog jie skolingi 2 mln. litų. Tačiau su žemdirbiais nėra atsiskaityta už praėjusių metų spalio - gruodžio mėnesius bei šių metų du mėnesius", sakė G. Samulionienė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Emigrantai pristabdė perlaidas po svaro nuvertėjimo (6)

Prekes ir paslaugas į Jungtinę Karalystę eksportuojančios Lietuvos bendrovės, svarais sterlingų atlyginimus ten gaunantys emigrantai ir jų perlaidų Lietuvoje laukiantys giminaičiai – visi jie stebi, kas toliau dėsis su svaro kursu.

Belgijos premjeras sako negalįs pasirašyti ES ir Kanados laisvosios prekybos sutarties (11)

Belgija negali užbaigti istorinės Europos Sąjungos ir Kanados laisvosios prekybos sutarties pasirašymo po to, kai Valonijos ir kitų šalies regionų administracijos atsisakė uždegti žalią šviesą federalinei vyriausybei, pirmadienį pareiškė ministras pirmininkas Charles'is Michelis.

Kokia juoda katė prabėgo tarp S. Jakeliūno ir A. Butkevičiaus (138)

Deryboms dėl galimos koalicijos su socialdemokratais vadovauti ketinantis ekonomistas Stasys Jakeliūnas sako, kad neįsivaizduoja galimybės kalbėtis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. „Manau, jis taip pat“, – priduria valstiečių ir žaliųjų kandidatas į finansų ministrus.

Tvyrant nežiniai dėl „Brexit“, prancūzai britų bankus vilioja į Paryžių (1)

Londone įsikūrę tarptautiniai bankai rengiasi jau kitais metais perkelti dalį savo operacijų į kitas šalis, teigia įtakingas bankų atstovas.

Svaras sustiprino pramonės gaminių eksportą (1)

Naujausio Britų pramonininkų konfederacijos (CBI) atlikto tyrimo duomenimis, pramonės gaminių eksportą smarkiai sustiprino silpstantis svaras, praneša BBC.