B.Gatesas lankėsi Baltuosiuose rūmuose ir Kongrese

“Microsoft” vadovas Billas Gatesas per vieną dieną sugebėjo dalyvauti ir pokalbiuose su Kongreso nariais, ir Baltuosiuose rūmuose vykusioje konferencijoje, skirtoje naujajai ekonomikai.
Bill Gates
Programinės įrangos magnatas susitiko su Atstovų rūmų bei Senato demokratais ir respublikonais už uždarų durų. Vėliau jis persimetė keliais žodžiais su JAV prezidentu Billu Clintonu, tačiau visiškai nekalbėjo apie antimonopolinę bylą prieš “Microsoft”. B.Gatesas vėliau pasisakė konferencijoje, ragindamas mažinti atotrūkį tarp išsivysčiusių ir atsilikusių šalių, ne tik naudojant kompiuterius ar “Internetą”, tačiau taip pat vystant sveikatos apsaugą. B.Gatesas ir jo žmona Melinda yra paaukoję milijonus dolerių atsilikusių šalių sveikatos apsaugos sistemai vystyti bei įvairioms vakcinoms pirkti. Kompiuterių ir komunikacijų industrijos asociacijos, palaikiusios vyriausybės ieškinį prieš “Microsoft”, prezidentas Edas Blackas buvo nustebęs, jog B.Gatesui buvo taip lengva susitikti su svarbiausiais šalies politikais.

“Tokia turininga darbotvarkė sudaroma tik galingiausių pasaulio šalių vadovams, ir labai retai – kažkam, pažeidusiam įstatymus, žinoma, nebent jis yra paaukojęs politikams ir jų kampanijoms dideles pinigų sumas”, ironizavo E.Blackas. Jo teigimu, "Microsoft” bando panaudoti savo lėšas ir politinius ryšius, kad laimėtų mūšį, jau pralaimėtą teisme.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

V. Antonovas ketina skųsti Maskvos arbitražo teismo sprendimą (2)

Rusijos verslininkas, didžiausias bankrutavusio banko „Snoras“ akcininkas Vladimiras Antonovas skųs penktadienį priimtą Maskvos arbitražo teismo sprendimą nutraukti jo daugiau kaip 40 mlrd. rublių vertės ieškinio Lietuvai nagrinėjimą.

Iš pareigų traukiasi EK vicepirmininkė

Europos Komisijos (EK) vicepirmininkė, Bulgarijos deleguota Europos finansinių programų ir biudžeto komisarė Kristalina Georgieva traukiasi iš pareigų, praneša EK.

Belgijoje Valonijos parlamentas patvirtino ES ir Kanados prekybos sutartį (4)

Belgijoje Valonijos regiono parlamentas penktadienį pritarė svarbiai ES ir Kanados vadinamajai Išsamiosios ekonomikos ir prekybos sutarčiai (Comprehensive Economic and Trade Agreement, CETA) po tikro derybų maratono, kuris baigėsi kompromisu, atvėrusiu kelią Europos Sąjungai pasirašyti šį paktą.

Daugiau kaip 0,5 mln. eurų iššvaistęs įmonės vadovas neteko laisvės (35)

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas už iššvaistytą didelės vertės įsiskolinusios ir prie bankroto ribos atsidūrusios bendrovės turtą 61 metų P. J. skyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime spaudai.

JAV ekonomikos augimas – sparčiausias per dvejus metus (26)

Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika trečiąjį šių metų ketvirtį augo sparčiausiai per dvejus metus, atskleidė pirminiai duomenys. Apie tai praneša BBC.