Bedarbių daugiausia Lietuvoje, pašalpas gaunančiųjų - Latvijoje

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, birželio mėnesio pabaigoje Lietuvoje buvo užregistruota 196,7 tūkst., Latvijoje - 100,6 tūkst., Estijoje - 43 tūkst. bedarbių.

Nedarbo lygis birželio pabaigoje Lietuvoje buvo 11,1 proc., Latvijoje - 8,4 proc., Estijoje - 5 procentai.

Bedarbių skaičius šių metų birželį, palyginti su geguže, Lietuvoje padidėjo 0,5 proc. (birželį, palyginti su tuo pačiu 1999-ųjų mėnesiu - išaugo 47 proc.), Latvijoje ir Estijoje - sumažėjo atitinkamai 3 ir 5 procentais (per metus sumažėjo 16 ir 1 procentu).

Birželio pabaigoje Lietuvoje bedarbio pašalpą gavo 30,4 tūkst. bedarbių, Latvijoje - 39,3 tūkst., Estijoje - 25,8 tūkst. bedarbių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Naujienos

ES skyrybų sąskaita gali sužlugdyti „Brexit“ susitarimą (20)

Kaip daugeliu skyrybų atvejų, Didžiosios Britanijos premjerės Theresos May inicijuotą „Brexit“ procesą netrukus gali komplikuoti derybos dėl pinigų.

A. Merkel atmeta Th. May siūlymą lygiagrečiai su „Brexit“ derėtis ir dėl būsimų ES bei JK santykių (8)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel trečiadienį ignoravo Didžiosios Britanijos ministrės pirmininkės Theresa May raginimą derybas dėl Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos vesti kartu su derybomis dėl būsimų santykių.

Ph. Hammondas: niekas nenori, kad po „Brexit“ prie sienų nusidriektų sunkvežimių eilės (5)

Didžiosios Britanijos finansų ministras Philippas Hammondas trečiadienį interviu BBC radijui metu pareiškė manąs, kad jo šalis su Europos Sąjunga (ES) pasieks susitarimą dėl muitų.

Nuo šiol PVM sąskaitas faktūras teikti bus paprasčiau (10)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) praneša, kad nuo šiol PVM sąskaitų faktūrų duomenis bus galima teikti automatiniu būdu, o įmonių atstovai galės lengviau valdyti ir filtruoti gaunamus pranešimus iš Išmaniosios mokesčių administravimo sistemos (i.MAS).

Kinai JAV rinką keičia į Europos Sąjungą? (11)

Kinija pamažu nusigręžia nuo Jungtinių Valstijų ir vis dažniau siunčia signalus, kad norėtų suartėti su Europos Sąjunga.