Bedarbių daugiausia Lietuvoje, pašalpas gaunančiųjų - Latvijoje

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, birželio mėnesio pabaigoje Lietuvoje buvo užregistruota 196,7 tūkst., Latvijoje - 100,6 tūkst., Estijoje - 43 tūkst. bedarbių.

Nedarbo lygis birželio pabaigoje Lietuvoje buvo 11,1 proc., Latvijoje - 8,4 proc., Estijoje - 5 procentai.

Bedarbių skaičius šių metų birželį, palyginti su geguže, Lietuvoje padidėjo 0,5 proc. (birželį, palyginti su tuo pačiu 1999-ųjų mėnesiu - išaugo 47 proc.), Latvijoje ir Estijoje - sumažėjo atitinkamai 3 ir 5 procentais (per metus sumažėjo 16 ir 1 procentu).

Birželio pabaigoje Lietuvoje bedarbio pašalpą gavo 30,4 tūkst. bedarbių, Latvijoje - 39,3 tūkst., Estijoje - 25,8 tūkst. bedarbių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Dubajuje pasirašytas latviškų maisto produktų sertifikavimo susitarimas (5)

Dalyvaujant Latvijos prezidentui Raimondui Vėjuoniui sekmadienį prasidėjusioje tarptautinėje parodoje „Gulfood“ Dubajuje pasirašytas latviškų maisto produktų sertifikavimo tarpusavio supratimo memorandumas, atveriantis jiems Persijos įlankos rinką.

E. Leontjevos receptas: ką daryti, kad nieko netrūktų (165)

Kai kur buvo laikoma, kad pasaulį išvydę naujagimiai stokoja žmogiškumo, o dėl tokio trūkumo juos trumpam pakepdavo ant ugnies. Kiekvienas suaugęs irgi ko nors stokoja, o tą puikiai išnaudoja visų šalių politikai. Pinigai nekalti dėl žmonių nepritekliaus, jie tėra priemonė stoką panaikinti.

Austrijos teismas nurodė paleisti Ukrainos oligarchą (15)

Austrijos teismas penktadienį nurodė paleisti ukrainiečių oligarchą Dmytro Firtašą, kuris buvo suimtas anksčiau šią savaitę dėl įtariamų jo sąsajų su organizuotu nusikalstamumu Ispanijoje.

Iš rinkos surenkama dar 3 pavadinimų „Mamuko“ produkcija papildyta įmonės komentaru (55)

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad gavus laboratorinių tyrimų rezultatus, įmonei UAB „Biogami“ nurodyta iš rinkos surinkti 3 pavadinimų (iš viso 18 partijų) produktus, pagamintus iš galimai netinkamos kokybės ryžių žaliavos.

Vilniečiams žada pigesnį vandenį (33)

„Vilniaus vandenys” 2016 metais pasiekė 40,6 mln. eurų apyvartą, kuri buvo 0,2 proc. didesnė nei 2015 metais. Įmonės EBITDA per metus išaugo penktadaliu iki 13,9 mln. eurų (2015 metais buvo 11,7 mln. eurų), o grynasis finansinis pelnas pasiekė 20,1 mln. eurų, skelbia bendrovė.