Automobiliai grįžta į turgų

Muitinės departameno duomenys bei Marijampolės turgus rodo, kad atsigauna naudotų automobilių prekyba.
"Balandžio mėnesį kiekvieną savaitę buvo eksponuojama 950–1.000 automobilių,– džiaugiasi Juozas Brazys, Marijampolės automobilių aikštelės administratorius. – Per mėnesį parduoti 956 automobiliai, pirkėjams iš Lietuvos – 44%."

Dalis mūsų gyventojams parduotų mašinų keliaus į kitus turgus.

Muitinės departamento duomenimis, per sausį–balandį šalies biudžetas už automobilių importą gavo 39,2 mln. Lt. Tai tik 7% mažiau nei tuo pat metu pernai.

Per 4 mėn. iš Marijampolės zonos eksportuota 2.370 automobilių. Daugiausia į Rusiją – 1.097, Baltarusiją – 876, Kazachstaną – 172, Ukrainą – 109, Latviją – 84.

"Perkamiausias modelis yra "VW Passat", -- konstatuoja p. Brazys. -- Antroje vietoje – "Audi 100", toliau – "Audi 80" ir "VW Golf". Šie modeliai sudaro apie 60% visų parduodamų automobilių.

Labai mažai domimasi prancūziškais, itališkais, švediškais ir angliškais modeliais, sumažėjo ir mikroautobusų prekyba.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (32)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (3)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (32)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (108)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.

Neturintiems namų – naujas projektas (71)

Iš Šilutės pl. 8 esančių nakvynės namų čia pernakvoti ateinantys benamiai per dvejus metus bus iškraustyti į Dubysos gatvę.