Atidarytos "Vero Moda" ir "4 YOU" drabužių parduotuvės

 (6)
UAB "Danbalt International", iki šiol turėjusi batų parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje steigia šiuolaikinės mados parduotuvių tinklą. Ketvirtadienį Vilniuje atidarytos dvi daniškų drabužių parduotuvės "Vero Moda" ir "4 YOU".
"Nenorėčiau sutikti su nuomone, kad mūsų, lietuviškoje drabužių rinkoje, jaučiamas persotinimas",- sako Rytis Širvaitis, UAB "Danbalt International" direktoriaus pavaduotojas. Anot p. Širvaičio, vidutines pajamas gaunančių pirkėjų poreikį drabužiams tenkinančių parduotuvių yra tragiškai mažai.

"Ne visi juk nori drabužius pirkti turguose ar "antrų rankų" parduotuvėse", - mano bendrovės direktoriaus pavaduotojas. Todėl "Danijos" parduotuvių prekybinį tinklą valdanti bendrovė ir ėmėsi užpildyti šią rinkos spragą.

Būtent daniškų drabužių pasirinkimą p. Širvaitis motyvuoja tuo, kad "Vero Moda" ir "4 YOU" yra populiarūs drabužių gamintojai ne tik Skandinavijoje, bet ir Amerikoje bei Azijos šalyse. Visame pasaulyje "Vero Moda" parduotuvių skaičius jau viršija 600.

Prasidėjęs naujasis tūkstantmetis užbraukė nepasitikėjimo savimi ir aplinka, išreiškiamo pilka spalva, erą. Pavasario - vasaros "Vero Moda" moteriškų drabužių kolekcija sužibo visomis vaivorykštės spalvomis. Prabangiojoje kolekcijos linijoje "De Lux" gausu iš pirmo žvilgsnio ir nelogiškų spalvų, pavyzdžiui rudos ir rožinės, derinių.

Pagrindinis UAB "Danbalt International" konkurentas - AB "Apranga", šalyje turinti 14 parduotuvių. Kontrolinį "Aprangos" akcijų paketą valdo bendrovė "Minvista".

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (9)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (15)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (8)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.