A.Sabonis - šveicariškų laikrodžių reklamos veidas

 (43)
Nuo ateinančių metų garsųjį krepšininką Arvydą Sabonį pamatysime atliekantį ir kitą vaidmenį. Sportininkas tapo garsios šveicarų laikrodžių firmos "Eloga" reklamos veidu. Jo atvaizdas bus ant plakato ir kalendoriaus, kuriuos sukūrė žinomas fotomenininkas Romualdas Požerskis.
Arvydas Sabonis reklamuoja laikrodžius
© "Ekstra"

"Krepšininkas buvo puikus modelis, jis - aukščiausio lygio aktorius. Arvydas neparodė jokių didelės krepšinio žvaigždės kaprizų, nors prieš objektyvą jį varginau keletą valandų. Arvydą fotografavau ne pirmą kartą, todėl bendrauti su juo buvo lengva", - sakė fotomenininkas.

R.Požerskis turi krepšininko meninių nuotraukų dar nuo tų laikų, kai Arvydas pradėjo sporto karjerą "Žalgirio" komandoje. 1998 m. fotomenininkas specialiai buvo nuvykęs į Portlendą, kur A.Sabonis pakvietė sukurti savo šeimos nuotraukų albumo.

"Su Arvydu mane sieja tik dalykiniai reikalai. Nesu jo šeimos draugas. Tačiau kiekvienas susitikimas su juo man palieka gerų prisiminimų, - sakė R.Požerskis. - Arvydas, patikėjęs man šį darbą, visiškai nesikišo į tai, kokia turėtų būti jo nuotrauka reklamoje. Tačiau pačiu laiku jis pastebėjo dizainerio klaidą plakate toje vietoje, kur reklamuojamas šveicariškas laikrodis".

Fotomenininkas R.Požerskis teigiamai įvertino krepšininko aktorinius sugebėjimus fotografuojant jį reklamai.

Pirmadienio "Ekstroje" taip pat skaitykite:

V.Uspaskichas: „Man nereikia ES pinigų“

Rusijos milijonieriai vis dažniau keliasi gyventi į Londoną

Stano sėkmės simboliu pasirinko delfiną

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Verslo naujienos

Airijos ekonomika pralenkė prognozes (6)

Per pirmuosius tris šių metų mėnesius Airijos ekonomikos augimas kilstelėjo 1,4 proc. Atnaujinus duomenis, paaiškėjo, kad ir 2014-aisiais augimas buvo spartesnis, nei manyta anksčiau, rodo ketvirtadienį pateikti duomenys. Apie tai praneša BBC.

„Financial Times“: TVF negali oficialiai prisijungti prie Graikijos derybų stalo (2)

Ketvirtadienį laikraštis „The Financial Times“ (FT) pranešė, kad Tarptautinis valiutos fondas (TVF) gali dalyvauti diskusijose dėl naujausios finansinės paramos Graikijai, tačiau oficialiai prie derybų prisijungti negali, kol mokestinių problemų persekiojama šalis nesutiks su visapusiškomis reformomis.

Ekspertai: Rusijos ekonomika antruosius sankcijų metus ištvers lengviau (25)

Rusijos ekonomika antruosius sankcijų metus ištvers lengviau, mano ekspertai. Anot jų, šalies finansų rinka ir makroekonomika jau prisitaikė prie sankcijų sukeltų sąlygų ir pamažu juda atsigavimo link.

JAV paskaičiavo Irano patiriamą naudą atšaukus sankcijas (2)

Iranas atšaukus jam taikomas tarptautines sankcijas gaus papildomų 55 mlrd. JAV dolerių vertės pajamų. Tokius duomenis paviešino JAV iždo sekretorius Jacobas Lewas. Ši suma gerokai mažesnė, nei tikėjosi analitikai, nurodo JAV leidinys internete „The Christian Science Monitor“.

D. Peskovas paaiškino, kodėl būtina naikinti prekes, kurioms taikomas embargas (10)

Kremliaus atstovai paaiškino, kodėl buvo priimtas įsakymas sunaikinti prekes, kurioms Rusijoje taikomas embargas. Tokio žingsnio buvo imtasi išaugus kontrabandos apimtims, teigia šalies prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas.