A.Sabonis - šveicariškų laikrodžių reklamos veidas

 (43)
Nuo ateinančių metų garsųjį krepšininką Arvydą Sabonį pamatysime atliekantį ir kitą vaidmenį. Sportininkas tapo garsios šveicarų laikrodžių firmos "Eloga" reklamos veidu. Jo atvaizdas bus ant plakato ir kalendoriaus, kuriuos sukūrė žinomas fotomenininkas Romualdas Požerskis.
Arvydas Sabonis reklamuoja laikrodžius
© "Ekstra"

"Krepšininkas buvo puikus modelis, jis - aukščiausio lygio aktorius. Arvydas neparodė jokių didelės krepšinio žvaigždės kaprizų, nors prieš objektyvą jį varginau keletą valandų. Arvydą fotografavau ne pirmą kartą, todėl bendrauti su juo buvo lengva", - sakė fotomenininkas.

R.Požerskis turi krepšininko meninių nuotraukų dar nuo tų laikų, kai Arvydas pradėjo sporto karjerą "Žalgirio" komandoje. 1998 m. fotomenininkas specialiai buvo nuvykęs į Portlendą, kur A.Sabonis pakvietė sukurti savo šeimos nuotraukų albumo.

"Su Arvydu mane sieja tik dalykiniai reikalai. Nesu jo šeimos draugas. Tačiau kiekvienas susitikimas su juo man palieka gerų prisiminimų, - sakė R.Požerskis. - Arvydas, patikėjęs man šį darbą, visiškai nesikišo į tai, kokia turėtų būti jo nuotrauka reklamoje. Tačiau pačiu laiku jis pastebėjo dizainerio klaidą plakate toje vietoje, kur reklamuojamas šveicariškas laikrodis".

Fotomenininkas R.Požerskis teigiamai įvertino krepšininko aktorinius sugebėjimus fotografuojant jį reklamai.

Pirmadienio "Ekstroje" taip pat skaitykite:

V.Uspaskichas: „Man nereikia ES pinigų“

Rusijos milijonieriai vis dažniau keliasi gyventi į Londoną

Stano sėkmės simboliu pasirinko delfiną

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Naujienos

Provincijoje įsuko naudotų daiktų verslą (17)

Mažesnių miestelių verslininkai, prekiaujantys naudotais baldais ir kitais daiktais, pernelyg nesiskundžia. Pirkėjai ieško, kad ir ne naujų, bet geresnės kokybės Vakarų Europoje pagamintų baldų ir indų.

Už ilgalaikį darbą vienoje darbovietėje siūlomos papildomos atostogos (23)

Už ilgalaikį darbą vienoje darbovietėje bei sunkias darbo sąlygas siūloma suteikti papildomų atostogų, o jų skyrimo tvarką nustatytų Vyriausybė, o ne darbdaviai ir darbuotojai kolektyvinėse sutartyse.

Verslo akcentai 2016: kodėl svarbu reguliariai atlikti vidinę organizacijos diagnostiką?

Vadovas visuomet turi žinoti, kur yra jo stipriosios ir silpnosios pusės ir būtent 360º tyrimas padeda jam tai padaryti. Kokie vadovai yra efektyviausi? Kodėl organizacijoms svarbu nuolat atlikti minėtą tyrimą?

Ch. Lagarde: Ukrainai gresia netekti TVF paramos (40)

Dėl nevykdomų reformų Ukrainai gresia netekti Tarptautinio valiutos fondo (TVF) paramos, praneša agentūra „Reuters".

Lietuva išpirko obligacijas - skola sumažėjo 2,9 proc. BVP (22)

Valstybės skola sumažėjo 1,1 mlrd. eurų, arba 2,9 proc. numatomo 2016 m. bendrojo vidaus produkto (BVP) - trečiadienį Finansų ministerija išpirko dvi prieš 11 metų užsienio ir vidaus rinkose išleistas Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) emisijas.