Artėja Londono ir Frankfurto biržų susijungimas

Pirmadienį finansų dienraštyje "The Financial Times" pranešama, kad artėja Londono ir Frankfurto vertybinių popierių biržų susijungimas.
Pasak dienraščio, abi biržos beveik sutarė, kad Londonas po susijungimo taptų prekybos likvidžiausiomis Europos akcijomis centru, o Frankfurtas - prekybos "naujosios ekonomikos" bendrovių akcijomis ir išvestiniais vertybiniais popieriais.

"The Financial Times" priduria, jog Londone pasipriešinimas susijungimui turėtų stiprėti, nes panašu, kad "Deutsche Borse" akcininkai įgis jungtinės biržos kontrolę.

Prekyba likvidžiausiomis Europos akcijomis vyktų pagal Londono taisykles, tačiau akcijomis būtų prekiaujama "Deutsche Borse" elektroninės prekybos sistemoje "Xetra", teigia "The Financial Times".

Pasipriešinimas tokiam scenarijui kyla iš stambių Londono biržos klientų, kurie teigia, kad perėjimas į "Xetra" sistemą Londone įsikūrusiems rinkos dalyviams kainuotų ne tiek jau mažai, teigia "The Financial Times".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (11)

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (18)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.

Paskelbti geriausi 2016 metų darbdaviai Baltijos šalyse (9)

Penktus metus iš eilės apdovanoti „Aon Best Employers“ titulus pelnę darbdaviai, rašoma konkurso organizatorių pranešime spaudai.

Šiltas rugsėjo oras neskatino britų išlaidauti

Nauji duomenys atskleidė, kad Britanijos piliečiai rugsėjį vangiau pirko maistą, avalynę ir drabužius, praneša BBC.