Arba dempingas, arba žūtis

 (1)
Vilniaus m. savivaldybėje yra įregistruotos 72 taksi paslaugų įmonės. Visos jos labiausiai grumiasi dėl klientų, kurie taksi kviečia telefonu. Varžybos dėl klientų lėmė tai, kad žemiasias taksi paslaugų tarifas nuo aukščiausio skiriasi dvigubai.

"Tai visiškas dempingas",– VŽ tokią padėtį komentavo Albinas Verkauskas, AB "Vilniaus taksi" (VT), keleivius vežančios pagal tarifą 1,30 Lt/km, generalinis direktorius.

Pasak jo VT vežti klientus pigiau būtų pražūtinga, nes ši bendrovė naudoja tik naujus automobilius, už kurių kiekveną lizingo bendrovei kas mėnesį moka po 1.500–2.000 Lt.

"Vairuotojai tarpusavy pasišneka, kad pernelyg pigiai vežančioms taksi firmoms labai mažas tarifas tėra reklaminis triukas. Iš tikrųjų jų kilometras "trumpesnis", nes tokių automobilių savininkai linkę "patobulinti" skaitiklį, kad centus skaičiuotų dažniau nei dera",– kalbėjo p. Verkauskas.

Janina Giedrikienė, UAB "Erelio akis" l.e. direktorė, taip pat neabejoja, jog pigieji taksi iš tikrųjų tik dedasi tokie esą. "Manau, tokiai negarbingai konkurencijai galėtų padaryti galą Konkurencijos taryba",– sakė p. Giedrikienė.

Tuo tarpu Margarita Tkačenko, UAB "Ritaksa" direktorė, VŽ teigė, jog taksistai veža ir po 70 ct/km, kad tik turėtų darbo. Šioje įmonėje dirba vairuotojai su privačiais 1985–1987 m. pagamintais automobiliais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Naujienos

Bankininkai įspėja apie finansinių kompanijų pasitraukimą iš JK (6)

Didžiosios Britanijos bankininkų asociacijos vadovas įspėjo, kad finansų kompanijos ruošiasi palikti Londoną jau artimiausiomis savaitėmis dėl tvyrančios nežinios apie Jungtinės Karalystės (JK) išstojimą iš Europos Sąjungos.

Kanada nutraukia CETA derybas su Valonija (39)

Laisvosios prekybos susitarimui tarp Europos Sąjungos (ES) ir Kanados (CETA) iškilo pavojus, praneša agentūra „Reuters“.

Nesuradusi partnerių, „Twitter“ kapanosis pati (4)

Potencialiems partneriams nesusidomėjus, „Twitter“ gali tekti rinktis rizikingą kelią: pradėti restruktūrizaciją ir atleisti dalį savo 4 tūkst. darbuotojų, praneša „Reuters“.

Pernai mažiausias biudžeto deficitas ES užregistruotas Lietuvoje (45)

Europos Sąjungos statistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, 2015 metais, palyginti su 2014 metais ir atsižvelgus į sezono svyravimus, euro zonos valstybių narių vyriausybių biudžeto deficito ir šalių bendrojo vidaus produkto (BVP) santykis sumažėjo nuo 2,6 iki 2,1 procento.

„Coca-Cola“ atleidžiamiems darbuotojams jau plaukia pasiūlymai (114)

Alytuje uždaromos „Coca-Cola“ gamyklos darbuotojams darbo atsirastų, tik abejojama, ar siūlomos darbo vietos jiems bus patrauklios.